Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Данил Dendi Ишутин (мидер и основатель B8 Esports) в свежем видеоблоге своего клуба отметил, что команда находится в поисках тренера и ассистента капитана.

Идеальным кандидатом на позицию тренера, Dendi называет опытного про игрока, который на 100% понимает игровой процесс, а ключевой скилл — умение «дожимать до конца», доводить игроков и команду к результатам, а не просто указывать на ошибки.

Dendi: «Наш идеальный кандидат — опытный про игрок, который на 100% понимает игровой процесс и обладает навыками системного методолога, который четко определяет проблемы и точки роста команды. Ключевой скилл — умение «дожимать до конца», то есть создавать видимый прогресс, доводить игроков и команду до результата, а не просто указывать на ошибки».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Team Spirit выбила Fnatic с OGA Dota PIT Invitational 2021

B8 Esports вчера проиграли Team Empire со счетом 0:2, а сегодня в 21:00 по Киеву у них матч с Spider Pigzs на Dota 2 Champions League Season 3.

Материалы по теме

Dendi, SirActionSlacks, AdmiralBulldog та інші відомі діячі Доти об’єднаються для благодійного шоу матчу з Dota 2, щоб допомогти Україні

30 вересня всесвітньо відомий гравець у Dota 2 Данило «Dendi» Ішутін проведе крутий благодійний шоу-матч на підтримку України. До нього приєдналися 11 відомих  особистостей з кіберспортивної спільноти, щоб не лише створити цікавий захід для фанатів, але й допомогти зібрати кошти для благодійного фонду Президента України United24.

NAVI з Dota 2 — історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова «Нова Ера» NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що «команда має великий потенціал» з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.

Клуб B8 звільнив Сергія DemQQ Демченко. Інформація про гравця

0

Клуб Даніїла Dendi Ішутіна B8 оголосив про звільнення зі складу з CS:GO гравця Сергія DemQQ Демченко. Хто вийде на заміну колишньому мембру Akuma поки невідомо.  За свою кар’єру українець виграв близько 19 тисяч доларів призових.  Найбільшим досягненням гравця слід вважати нещодавнє друге місце на Чемпіонаті Європи з CS:GO.  Основні досягнення гравця Вже 15 серпня починаються

NAVI OLD vs NAVI 2022 — GG.BET анонсували благодійний шоу-матч для збору грошей на допомогу Запорізьській дитячій обласній лікарні

Кіберспортивний букмекер GG.BET організовує благодійний шоу-матч з Dota 2 між гравцями Natus Vincere та відомими учасниками минулих складів команди. Під час гри збиратимуть кошти на операційне обладнання для Запорізької дитячої обласної лікарні.