Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній співробітник ESIC з нікнеймом yarabeu розповів, звідки з’явилися ESIC та як вони отримали вплив на CS:GO від Valve.

Нагадаємо, що ESIC, це неприбуткова міжнародна організація, яка ставить за мету контроль чесності у кіберспорті.

ESIC дуже жорсткі юристи. Вони організували офіси в Лондоні та Австралії, створили некомерційну організацію, прийшли до організацій, які контролюють видачу ліцензій букмекерам та переконали тих, що займатимуться ловом шахраїв. Вони виглядали дуже професійно, тому що вони чудові юристи та чудово підготували документи.

Підписавши договори з низкою контролюючих організацій, вони прийшли до найбільших букмекерів та запропонували свої послуги. Зрозуміло, ті теж підписали контракти, оскільки ESIC вже співпрацювали з контролюючими БК організаціями.

Маючи контракти з БК та тими, хто видає їм ліцензії, ESIC прийшли до Valve і запропонували їм співпрацю у сфері контролю чесності кіберспорту. Зрозуміло, що в очах Valve вони виглядали чудово, оскільки це серйозна юридична компанія з портфелем контрактів із великими БК та контролюючими БК органами.

Чи займається ESIC контролем чесності у кіберспорті чи просто заробляє гроші? Це питання.

Люди в ESIC не знають, що таке обсервер, при тому, що ахрайській схемі з обсервером вже чотири роки. Вони взагалі не розуміються на CS:GO і кіберспорті, але вони дуже добрі юристи.


Інформацію взято з подкасту, який триває 3,5 години та перекладено українською. 

Читайте також звинувачення колишнього співробітника ESIC відносно багатьох відомих гравців у CS:GO.

Материалы по теме

Royal Never Give Up оголосила новий склад з Dota 2

Китайський кіберспортивний клуб Royal Never Give Up оголосив оновлений склад з Dota 2 до сезону Dota Pro Circuit 2023. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті реєстрації команд від Valve.

Новий патч у CS:GO спричинив вибух інтересу до гри

0

Завдяки виходу нового патчу, який прибрав з офіційного списку карт Dust 2 та додав Anubis, онлайн CS:GO суттєво виріс і встановив планку у 1,129 мільйона одночасно граючих гравців.

З’ясувалася ймовірна причина, чому Valve прибрали Dust 2 зі списку офіційних турнірних карт

Схоже з’ясувалася причина, чому Valve викинули зі списку офіційних турнірних карт саме Dust 2, а не Mirage або якусь іншу карту. 

Професіонали відреагували на неочікувані зміни у CS:GO

Життя так влаштоване, що люди не люблять зміни, проте вони необхідні для прогресу. Всі це розуміють, але ніхто не очікував ті зміни, що вчора презентували Valve. Особливе обурення серед гравців викликала заміна Dust 2 на Anubis.