Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

HellRaisers выиграли у стака Solo и Ramzes666 со счётом 2:0 в матче нижней сетки первого дивизиона Epic League Season 3.

Таким образом коллектив Dota Team покидает Epic League Season 3.

На данный момент сетка плей-офф первого дивизиона выглядит так:

HellRaisers продолжат выступать на Epic League S3 и сыграют в следующем раунде с победителем пары High Coast Esports – Winstrike.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Activision Blizzard уволила около 50 сотрудников, которые занимались проведением офлайн мероприятий

Состав команды Dota Team:

  1. RAMZES666
  2. fn
  3. nongrata
  4. KingR
  5. Solo

Напомним, что Solo и Ramzes666 заменили двух игроков 12 марта: вместо Абдималика Malik Сайлау и Милана MiLAN Козомару пришли Алексей Nongrata Васильев и Ринат KingR Абдуллин соответственно.

Материалы по теме

В Росії влаштували полювання на кіберспортсменів, які підтримали Україну. Під роздачу потрапили Noone і Solo

0

Схоже українському дотеру Noone не вдасться всидіти на двох стільцях – грати в спонсорованій росіянами команді і одночасно бути патріотом України. На одному з найбільших Z-телеграм-каналів підняли питання щодо того, що українець, який обіцяв віддавати частину зарплати на ЗСУ, грає в команді, яку спонсорує російський букмекер PARI.

HellRaisers повідомили про підписання Романа RAMZES666 Кушнарьова

0

HellRaisers оголосила про підписання до команди російського гравця Романа RAMZES666 Кушнарьова.  Таким чином колишня головна зірка VP возз’єдналася зі своїм капітаном по VP, а потім і по NAVI Олексієм Березіним.

Рік тому українські кібердіячі зробили спільне звернення, намагаючись зупинити війну. Розповідаємо, як трансформувалася їх позиція протягом року

Рівно рік тому, 5 березня 2022 року, коли російські війська стояли під Києвом, на каналі Natus Vincere вийшло відео з закликом відомих кіберспортивних діячів зупинити війну. У відео знялося більш як 10 відомих українських і навіть російських зірок кіберспорту, блогерів, аналітиків і ведучих, яких звернулися до кіберспортивної спільноти із закликом не мовчати і допомогти зупинити

Ghostik запустив свій українськомовний канал на Youtube. Перший блог про NAVI

Відомий український гравець Ghostik зробив свій українськомовний канал і планує розвивати український контент. Перший влог присвячено звільненню з NAVI Олексія Solo Березіна.