Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

27-летний капитан Nigma попал в список выдающихся людей в возрасте до 30-ти лет среди германоязычных стран, став в нем единственным киберспортсменом.

В самой краткой биографии Куро KuroKy Тахасоми говорится о том, как протекала его карьера с времен mousesports, а также о том, что он победил на The International, занял второе место через год, и что в данный момент его команда “находится на втором месте мирового рейтинга”.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: NAVI выбили Spirit с IEM Beijing 2020 Online и прошли в плей-офф

Напомним, что в аналогичный список от Forbes Ukraine попал снайпер NAVI — Александр s1mple Костылев. Что же касается Куро, то последние несколько месяцев игрок восстанавливается после травмы руки, и несколько последних турниров на замене у Nigma играет тренер коллектива — Роман RmN- Палей.

Материалы по теме

На Forbes з’явилася цікава стаття про Monte, з якої можна дізнатися за скільки купили і продали Boros, витрати команди та багато іншого

Український Forbes зробив великий матеріал про феномен CS:GO – команду Monte, яка з’явилася під час війни і змогла з першої спроби увірватися до десятки найсильніших команд світу.

Засновник і гравець Monte увійшли до списку «30 до 30: Творці майбутнього» видання Forbes UA

Засновник клубу Monte Дмитро Вовк та гравець команди Віктор sdy Оруджев увійшли до рейтингу українського видання Forbes «30 до 30: Творці майбутнього».

Forbes випустило розслідування, яке говорить, що власник NAVI Максим Кріппа є одночасно власником букмекера GGbet і студії Maincast

Українське видання Forbes випустило розслідування, в якому йдеться про зв’язки власника NAVI Максима Кріппи з букмекерською компанією GGbet та студією кіберспортивних трансляцій Maincast.

FAZECLAN LO$E$ – Forbes розповіли, як і чому обвалилися акції FAZE, ми переклали у скороченому вигляді

Forbes опублікували велику статтю з назвою FAZECLAN LO$E$. В статті йдеться про те, що справи в компанії, яка у 2022 році з тріумфом вийшла на біржу і вартість якої оцінювалася у мільярд доларів США йдуть дуже погано.