Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

27-летний капитан Nigma попал в список выдающихся людей в возрасте до 30-ти лет среди германоязычных стран, став в нем единственным киберспортсменом.

В самой краткой биографии Куро KuroKy Тахасоми говорится о том, как протекала его карьера с времен mousesports, а также о том, что он победил на The International, занял второе место через год, и что в данный момент его команда «находится на втором месте мирового рейтинга».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: NAVI выбили Spirit с IEM Beijing 2020 Online и прошли в плей-офф

Напомним, что в аналогичный список от Forbes Ukraine попал снайпер NAVI — Александр s1mple Костылев. Что же касается Куро, то последние несколько месяцев игрок восстанавливается после травмы руки, и несколько последних турниров на замене у Nigma играет тренер коллектива — Роман RmN- Палей.

Материалы по теме

Найцінніші кіберспортивні команди 2022 року — повний переклад матеріалу міжнародного Forbes

Міжнародне видання Forbes підготувало рейтинг найбільш дорогих кіберспортивних команд світу. Читач здивується, але серед десятки немає команди NAVI! Вочевидь, команда не сприймається виданням як достатнь сильний актив, щоб конкурувати на світовій арені. На наш погляд це пов’язано з прив’язкою до регуону, який і раніше не вважався значущим, не кажучи вже про теперешні воєнні часи. Окрім

Співвласники Weplay потрапили у рейтинг найбагатших українців від Forbes, які більше за всіх витратили на допомогу ЗСУ

Український Forbes опублікував рейтинг найбагатших людей України, які пожертвували найбільше на допомогу ЗСУ. Щодо справедливості рейтингу можна довго сперечатися, наприклад колишнього президента Порошенко взагалі забули, але потім додали в статтю (він витратив на ЗСУ понад $10 мільйонів), але для нашого сайту рейтинг цікавий тим, що серед гучних імен олігархів та бізнесменів там є імена двох

s1mple потрапив у європейський список Forbes 30 до 30 в категорії «Спорт та ігри». У Forbes згадали його промову проти російської агресії

Олександр s1mple Костилєв потрапив у європейський список Forbes 30 до 30 в категорії «Спорт та ігри». Творці рейтингу відмітили промову Олександра за мир та фіналі IEM у лютому. На сайті про українську зірку Natus Vincere написано наступне:

Sh1ro попал в рейтинг Forbes «30 до 30»

0

Игрок команды Gambit Esports в дисциплине CS:GO Дмитрий sh1ro Соколов попал  в ежегодный рейтинг «30 до 30», который выпускает журнал Forbes.