Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Copenhagen Flames объявили в своем Твиттере имена новых игроков своего состава по CS:GO. Среди них выходец Team Singularity и Heroic — Даниэль mertz Мертз.

https://twitter.com/CPHFlames/status/1293502664395948032?s=20

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: HellRaisers и S‑Gaming прошли в закрытую квалификацию на IEM New York Online

Кроме вышеупомянутого игрока в состав вошли ещё четыре датчанина: Якоб Jabbi Нюгаард, Маркус maNkz Кьельдсен, Себастьян Basso Аагаард и Якоб Daffu Шильдт. Дебют пятерки под новыми знаменами состоится завтра, 13 августа, в рамках Nine to Five 3 Dawn.

Состав Copenhagen Flames:

Даниэль mertz Мертз
Якоб Jabbi Нюгаард
Маркус maNkz Кьельдсен
Себастьян Basso Аагаард
Якоб Daffu Шильдт

Материалы по теме

CSGO10: СПАДКОЄМЕЦЬ ФРАНШИЗИ COUNTER-STRIKE (2012) — Переклад першого матеріалу з серії від HLTV.org, присвяченої річниці CS:GO

До десятої річниці CS:GO залишилися лічені дні, тому портал HLTV.org вирішив присвятити низку статей цій події та розповісти про основні віхи розвитку найпопулярнішого тактичного шутеру планети.

Copenhagen Flames зібрали абсолютно новий склад, команда почне свій шлях з нуля

Copenhagen Flames оголосила про підписання нового ростеру. Раніше, після досягнення значних перемог, команда розпродала свій попередній склад у інші команди через те, що не змогла впоратися зі зростаючими амбіціями гравців.

Ігри Riot у 2,5 рази популярніше за ігри Valve на Twitch

Кіберспортивні ігри від Riot залишаються найпопулярнішими на твічі, значно випереджаючи за переглядами ігри від Valve.  Звісно, години перегляду не є прямим показником популярності гри, проте цифри є доволі показовими, щоб замислитися над майбутнім популярних у нас CS:GO та Dota 2.

G2 підписали контракт з колишнім капітаном Copenhagen Flames Расмусом HooXi Нільсеном

Як повідомляє портал 1pv.fr, колишній лідер Copenhagen Flames Расмус HooXi⁠ Нільсен підписав контракт з G2 до кінця сезону та замінить Aleksib.