Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Игрок команды Syman Gaming Давид n0rb3r7 Даниелян в эксперсс-интервью студии Maincast рассказал свои впечатления после победы  над Natus Vincere в рамках группового этапа ESL One: Road to Rio в регионе СНГ.

Cкажу честно, мы особо не готовилсь к NAVI, мы просто играли в наш CS, который мы обычно тренируем. Ничего особенного, просто сделали наше дело.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: s1mple о проблемах с пингом у pro100: «Разве мы поступили не справедливо? Хватит позориться».

Напомним,  что команда Syman Gaming cенсационно обыграла Natus Vincere cо счётом 2:1 в рамках группового этапа ESL One: Road to Rio в регионе СНГ. Cчёт по картам: Overpass 16-4, Dust 2 14-16, Train 16-11.

ESL One: Road to Rio в СНГ-регионе проходит с 30 апреля по 17 мая. Двенадцать команд борются за призовой фонд в размере 50 тысяч долларов США. Следить за ситуацией на турнире ESL One: Road to Rio можно на нашем сайте в специальном репортаже.

Материалы по теме

Natus Vincere розгромили FaZe і вийшли в стадію легенд BLAST Paris Major 2023, встановивши історичний рекорд

0

В рамках європейського RMR Natus Vincere впевнено переграли FaZe Clan і вийшли на Мейджор з трьома перемогами та нулем поразок. Український клуб неочікувано повністю домінував у матчі і не залишив жодного шансу іменитим суперникам.

Heroic не залишили жодного шансу NAVI і вийшли у фінал IEM Katowice 2023

0

Як і передбачала більшість аналітиків, данська п’ятірка Heroic легко обіграла Natus Vincere і вийшла у фінал IEM Katowice 2023. Для того, щоб здобути перемогу, команді Кедіана знадобилося лише дві карти і на обох вони домінували з двократною перевагою у рахунку.

NAVI програли Nemiga, посіли останнє місце в лізі DPC і вилетіли в другий дивізіон, встановивши кілька ганебних рекордів

Natus Vincere в дисципліні Dota 2 сьогодні досягли найглибшого дна за часи існування команди. В останнє щось подібне ми могли бачити у далекому 2017 році, коли за чорно-жовтих грав інтернаціональний склад, якій запам’ятався насамперед тим, що не зміг вийти з групи на відбіркових до The International для Східної Європи.

Outsiders перевели n0rb3r7 на лаву зипасних і підписали нового гравця

Російська команда Outsiders відправила на лаву запасних Давіда n0rb3r7 Даніеляна лише через 52 дні після перемоги команди не Мейджорі в Ріо. В основному складі вірменського геймера замінить Олександр KaiR0N– Анашкін, відомий грою за Aurora Gaming.