Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Арабські шейхи анонсували ще кілька великих турнірів в рамках свого епічного фестивалю Gamers8. Схоже в Саудівській Аравії хочуть охопити ледь не всі популярні чи історичні кіберспортивні дисципліни.

  • По Starcraft відбудеться турнір з призовим фондом 50 тисяч доларів. По Starcraft II відбудеться одразу два турніри з призовими 450 тисяч доларів; 
  • По дуже популярному в арабських країнах PUBG Mobile розіграють 3 мільйона доларів;
  • По файтингу Takken7 розіграють, мабуть, найбільший призовий фонд в історії бойових дисциплін – феноменальний 1 мільйон доларів США. 

Нагадаємо, що загалом на фестивалі Gamers8 розіграють 45 мільйонів доларів. Раніше вже були анонсовані турніри по Dota 2, CS:GO, R6, Fortnite та Rocket League.

Читайте також: FaZe Clan отримали річний збиток у 53,2 мільйона доларів США, а з ради деректорів пішов репер Snoop Dogg

Материалы по теме

Купили всіх. Riot останніми, але прогнулися під Саудівську Аравію

На майбутньому Esports World Cup (колишній фестиваль Gamers8), який повинен відбутися в липні 2024 у Ріяді відбудеться великий турнір з League of Legend. Про це повідомляє репортер Jacob Wolf, який дізнався про плани Riot з внутрішньої переписки компанії.

Визначилися переможці Gamers8 в дисципліні Rocket League

0

В Саудівській Аравії завершився фестиваль Gamers8 в дисципліні Rocket League. 24 команди з усього світу розіграли величезний призовий фонд у 2 мільйона доларів США.

Vitality перемогли на Gamers8. Підсумки турніру а Саудівській Аравії

0

ENCE не змогли зламати свій епічний лузстрік у фіналах великих турнірів і програли Vitality в головному матчі турніру Gamers8. Фінський клуб почав з дуже впевненої перемоги на Anubis, проте вже на класичному Міражі перевага була на боці бджілок.

Vitality перемогли G2 і зустрінуться в фіналі Gamers8 з ENCE

0

У складному протистоянні Vitality змогли перервати переможну серію G2 і вибити команду Хуксі з турніру. Бджілки почали з перемоги Inferno, де зробили важливий початок, завдяки якому і вирвали перемогу.