Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Natus Vincere становится чемпионом турнира IEM Cologne 2021, обыграв в финале G2. Турнир стал первым ивентом по CS:GO, прошедшим на LAN в Кельне, за последние полтора года.

Гранд-финал против G2 Esports проходил в формате бо5 и завершился со счётом 3:0 в пользу украинского клуба. Счет по картам: Dust2 (16:11), Mirage (16:14) и Nuke (16:13).

Ровно с таким же счётом NAVI обыграли G2 на последнем LAN-турнире перед пандемией — IEM Katowice 2020. За победу на IEM Cologne 2021 NAVI получат 400 тысяч долларов США и 1800 очков Pro Tour, G2 за второе — 180 тысяч долларов и 1400 очков Pro Tour.

На своем пути к чемпионству «Рожденные Побеждать» обыграли в плей-офф FaZe Clan, предварительно уверенно выиграв свою группу на турнире.

Сетка плей-офф турнира:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: s1mple установил рекорд по эйсам на чемпионатах по CS:GO

Турнир IEM Cologne 2021 прошел с 6 по 18 июля в формате LAN в Кёльне в отеле Hyatt Regency Cologne. 24 команды приняли участие в гонке за одним миллионом долларов и рейтинговыми очками ESL Pro Tour и BLAST Premier. Ознакомиться с результатами итогами турнира можно у нас на сайте в специальном репортаже.

Материалы по теме

Валерій b1t Ваховский дав поради як правильно тренувати стрільбу у CS:GO

Українська зірка NAVI Валерій b1t Ваховский на стрімі дав поради, як правильно тренуватися у CS:GO.

NAVI вилетіли з PGL Arlington Major та втратили шанси пройти на The International по балах DPC

NAVI програли вирішальну гру Team Spirit та втратили всі шанси вийти з групи B на PGL Arlington Major. Команда вдало почала турнір у груповій стадії, проте пізніше почала програвати та закінчила виступ з п’ятьма виграними та дев’ятьма програними картами.

Natus Vincere відкрили академічний склад з Dota 2. Туди увійшли гравці від 15 до 17 років, які входять в ТОР-300 світового рейтингу

Кіберспортивний клуб Natus Vincere повідомив про те, що сформував склад NAVI Junior із Dota 2. До складу увійшли молоді гравці віком від 15 до 17 років. Кожен з них входить до топ-300 гравців світового рейтингу. Відбір тривав близько трьох місяців: за пошук кандидатів відповідав тренер складу Іван Artstyle Антонов.  Аміран ami Рехвіашвілі — спортивний директор NAVI: «NAVI Junior Dota

Аналіз гри NAVI показав, що після звільнення Бумича, Електронік став грати тільки краще, а sdy глобально перевершує Михайлова за майстерністю

Портал HLTV.org проаналізував те, як змінилася гра NAVI після заміни росіянина Кирила Михайлова на українця Віктора Оруджева, а electronic взяв на себе роль лідера у грі.