Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Компанія Esports Charts підбила деякі підсумки PGL Major Antwerp 2022, який завершився у минулі вихідні в Бельгії. Найбільш популярною серед глядачів стала команда Natus Vincere, а бразильький стрімер Gaules зумів на піку трансляції зібрати понад 700 тисяч глядачів.

Найпопулярніша команда

Найпопулярнішою командою за переглядами на мейджорі стали Natus Vincere, у середньому за матчами NAVI спостерігало 828,9 тис. глядачів. Друге місце посіли FaZe Clan, з 707,5 тис. глядачів у середньому.

Найпопулярнішим регіоном PGL Major Antwerp стала Європа. У середньому матчі європейських команд привертали увагу понад 432 тисячі глядачів. Майже на 15% менше в середньому збирали ігри американських колективів, а найменше глядачі мейджора стежили за азіатськими командами – їхня середня аудиторія склала 134,7 тис. осіб.

Ком’юніті кастери

Загалом матчі PGL Major Antwerp 2022 зібрали 68,1 млн годин перегляду. 11% з них зібрали ком’юніті кастери, а 89% офіційні трансляції. 

Найпопулярнішим каналом івенту за всіма показниками став Gaules. Бразильський стример вів офіційну трансляцію мейджора португальською мовою і зібрав 18,4 млн годин перегляду при середньому онлайні в 158,2 тис. глядачів. Пікова аудиторія Gaules склала 707,6 тис. людей, що стало новим рекордом стрімера.

Порівняння трансляцій

Англомовні трансляції були набагато популярнішими за російськомовні. 

Колишній гравець Gambit та чемпіон Мейджора казахстанець Adren став найбільш популярним російськомовним кастером, згенерувавши 545 тис. годин перегляду.

Рекорди

На жаль українськомовна трансляція, хоч і встановила певний рекорд, але за показниками була дуже далеко від трансляцій деякими іншими мовами. 

Португальська мова — 735 тисяч глядачів на піку, попередній рекорд 397 тисяч глядачів був на BLAST Premier Spring 2020 American Finals.

Албанська мова — 18,2 тисячі людей на піку, попередній рекорд був 495 глядачів на BLAST Premier World Final 2021.

Монгольська мова — 14,6 тисячі глядачів на піку, попередній рекорд у 6,9 тисячі глядачів був на ESL One Road to Rio Asia.

Українська мова — 12,2 тисячі глядачів на піку, попередній рекорд у 5,9 тисячі глядачів був на ESL Pro League Season 15.

Дякуємо за цікаву статистику аналітичному порталу Esports Charts.

Читайте також про те, що NAVI звільнили свого капітана з CS:GO через «репутаційні ризики».

Материалы по теме

Інтерв’ю з новачком NAVI Андрієм npl Кухарським з IEM Katowice 2023

NAVI потужно стартували в груповій стадії IEM Katowice 2023 і всю увагу прикуто до новачка команди Андрія npl Кухарського, який тягнув команду на дно на початку року, проте показав не погану гру на турнірі в Польщі. Всі розуміють, що саме від його прогресу буде залежати, чи зможуть NAVI знову стати претендентами на титули, чи «епоха

NAVI легко здолали Liquid і гарантували собі вихід у Play-off IEM Katowice 2023

0

Natus Vincere без особливих проблем впоралися з Liquid і гарантували собі вихід у Play-off IEM Katowice 2023. Команда Блейда почала з дуже легкої перемоги на Inferno і мала лише незначні проблеми на Anubis, проте змогла отримати перемогу у додаткових раундах і завершити зустріч з рахунком 2-0.

Ще один колаборант — українець Володимир Noone Міненко буде грати за російську команду на російській лізі

Колишній гравець NAVI, українець, про правильну позицію якого неодноразово казали в команді чорно-жовтих, дійсно перейшов на темну сторону, приєднавшись до російської команди Darkside. Володимир Noone Міненко не тільки приєднався до росіян під час війни, а і буде брати участь у лізі від російського букмекера, який пов’язаний з людьми з уряду країни-терориста.

NAVI звільнили двох українців і казахстанця зі складу з Dota 2

NAVI у не властивій їм манері з невластивими клубу формулюваннями звільнили ядро свого складу з Dota 2. Шукати нові можливості пішли два українці V-Tune та laise, а також казахстанець Nicky`Cool.