Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Компанія Esports Charts підбила деякі підсумки PGL Major Antwerp 2022, який завершився у минулі вихідні в Бельгії. Найбільш популярною серед глядачів стала команда Natus Vincere, а бразильький стрімер Gaules зумів на піку трансляції зібрати понад 700 тисяч глядачів.

Найпопулярніша команда

Найпопулярнішою командою за переглядами на мейджорі стали Natus Vincere, у середньому за матчами NAVI спостерігало 828,9 тис. глядачів. Друге місце посіли FaZe Clan, з 707,5 тис. глядачів у середньому.

Найпопулярнішим регіоном PGL Major Antwerp стала Європа. У середньому матчі європейських команд привертали увагу понад 432 тисячі глядачів. Майже на 15% менше в середньому збирали ігри американських колективів, а найменше глядачі мейджора стежили за азіатськими командами – їхня середня аудиторія склала 134,7 тис. осіб.

Ком’юніті кастери

Загалом матчі PGL Major Antwerp 2022 зібрали 68,1 млн годин перегляду. 11% з них зібрали ком’юніті кастери, а 89% офіційні трансляції. 

Найпопулярнішим каналом івенту за всіма показниками став Gaules. Бразильський стример вів офіційну трансляцію мейджора португальською мовою і зібрав 18,4 млн годин перегляду при середньому онлайні в 158,2 тис. глядачів. Пікова аудиторія Gaules склала 707,6 тис. людей, що стало новим рекордом стрімера.

Порівняння трансляцій

Англомовні трансляції були набагато популярнішими за російськомовні. 

Колишній гравець Gambit та чемпіон Мейджора казахстанець Adren став найбільш популярним російськомовним кастером, згенерувавши 545 тис. годин перегляду.

Рекорди

На жаль українськомовна трансляція, хоч і встановила певний рекорд, але за показниками була дуже далеко від трансляцій деякими іншими мовами. 

Португальська мова — 735 тисяч глядачів на піку, попередній рекорд 397 тисяч глядачів був на BLAST Premier Spring 2020 American Finals.

Албанська мова — 18,2 тисячі людей на піку, попередній рекорд був 495 глядачів на BLAST Premier World Final 2021.

Монгольська мова — 14,6 тисячі глядачів на піку, попередній рекорд у 6,9 тисячі глядачів був на ESL One Road to Rio Asia.

Українська мова — 12,2 тисячі глядачів на піку, попередній рекорд у 5,9 тисячі глядачів був на ESL Pro League Season 15.

Дякуємо за цікаву статистику аналітичному порталу Esports Charts.

Читайте також про те, що NAVI звільнили свого капітана з CS:GO через «репутаційні ризики».

Материалы по теме

Українець Дмитро Xron Сахарук на Чемпіонаті Світу з Quake. Всіх росіян і білоруса дискваліфікували з турніру

Цими днями у Бухаресті в студії PGL проходить Quake World Championship 2022, де 24 кращі квейкери планети змагаються за призовий фонд у 150 тисяч доларів.  Україну представляє Дмитро Xron Сахарук, який грає за клуб NAVI. 

BLAST Premier: Fall Groups 2022 — Репортаж з турніру, трансляція та основна інформація

В Копенгагені стартував перший після літнього періоду відпусток турнір BLAST Premier: Fall Groups 2022. В турнірі бере участь більшість провідних команд світу, багато з яких буде дуже цікаво спостерігати, через те, що вони змінили склади та зараз зовсім незрозуміло, як це на них відіб’ється.

Сплячий прокидається: s1mple перейменував свій паблік у мережі VK в «Слава Украине!» та залишив кілька цікавих повідомлень

Здається в Олександра s1mple Костилєва просинається справжня громадянська позиція справжнього українця. Зірковий гравець NAVI змінив назву свого трьохсот тисячного пабліка у російській соціальній мережі VK на «Слава Украине!»

NAVI оголосили про благодійний збір грошей у фонд Сергія Притули, учасники можуть виграти призи в тому числі кубок з весняного BLAST

NATUS VINCERE анонсували благодійний збір коштів у фонд Сергія Притули. Гроші підуть на допомогу Україні. Повідомляється, що чим більший розмір пожертви, тим більші шанси виграти призи від NAVI. Серед призів обіцяють різноманітний мерч, український прапор з автографами гравців Наві, а один щасливчик отримає кубок з весняного Бласту.