Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Компанія Esports Charts підбила деякі підсумки PGL Major Antwerp 2022, який завершився у минулі вихідні в Бельгії. Найбільш популярною серед глядачів стала команда Natus Vincere, а бразильький стрімер Gaules зумів на піку трансляції зібрати понад 700 тисяч глядачів.

Найпопулярніша команда

Найпопулярнішою командою за переглядами на мейджорі стали Natus Vincere, у середньому за матчами NAVI спостерігало 828,9 тис. глядачів. Друге місце посіли FaZe Clan, з 707,5 тис. глядачів у середньому.

Найпопулярнішим регіоном PGL Major Antwerp стала Європа. У середньому матчі європейських команд привертали увагу понад 432 тисячі глядачів. Майже на 15% менше в середньому збирали ігри американських колективів, а найменше глядачі мейджора стежили за азіатськими командами – їхня середня аудиторія склала 134,7 тис. осіб.

Ком’юніті кастери

Загалом матчі PGL Major Antwerp 2022 зібрали 68,1 млн годин перегляду. 11% з них зібрали ком’юніті кастери, а 89% офіційні трансляції. 

Найпопулярнішим каналом івенту за всіма показниками став Gaules. Бразильський стример вів офіційну трансляцію мейджора португальською мовою і зібрав 18,4 млн годин перегляду при середньому онлайні в 158,2 тис. глядачів. Пікова аудиторія Gaules склала 707,6 тис. людей, що стало новим рекордом стрімера.

Порівняння трансляцій

Англомовні трансляції були набагато популярнішими за російськомовні. 

Колишній гравець Gambit та чемпіон Мейджора казахстанець Adren став найбільш популярним російськомовним кастером, згенерувавши 545 тис. годин перегляду.

Рекорди

На жаль українськомовна трансляція, хоч і встановила певний рекорд, але за показниками була дуже далеко від трансляцій деякими іншими мовами. 

Португальська мова — 735 тисяч глядачів на піку, попередній рекорд 397 тисяч глядачів був на BLAST Premier Spring 2020 American Finals.

Албанська мова — 18,2 тисячі людей на піку, попередній рекорд був 495 глядачів на BLAST Premier World Final 2021.

Монгольська мова — 14,6 тисячі глядачів на піку, попередній рекорд у 6,9 тисячі глядачів був на ESL One Road to Rio Asia.

Українська мова — 12,2 тисячі глядачів на піку, попередній рекорд у 5,9 тисячі глядачів був на ESL Pro League Season 15.

Дякуємо за цікаву статистику аналітичному порталу Esports Charts.

Читайте також про те, що NAVI звільнили свого капітана з CS:GO через “репутаційні ризики”.

Материалы по теме

flamie розповів скільки заробив граючи в NAVI і куди витратив більшу частину грошей

Колишній гравець NAVI росіянин Єгор flamie Васильєв дав півторагодинне інтерв’ю, де розповів чимало цікавого про часи свого розквіту в кіберспорті, який прийшовся на часи виступу за український клуб.

NAVI об’єднали два молодіжних склади і шукають нових гравців і тренера в наймолодший склад

0

NAVI переформатували свої академічні склади з CS2 і сформували єдиний склад NAVI Junior. В оновленій команді більшість знову представлено українцями, завдяки чому вона вже потрапила до національного українського рейтингу HLTV.

FaZe вибили NAVI з ESL PRO League Season 19

0

FaZe розгромили NAVI в другому турі Play-off  ESL PRO League. На коронному Nuke лідери світового рейтингу віддали лише п’ять раундів. На другій карті гра була надзвичайно близькою і завершилася в додатковий час, проте команда Каррігана знову була сильнішою.

NAVI разом з PUMA запустили стильну та іноваційну колекцію мерчу. Здається кіберспортивна форма нарешті почала “дорослішати”

0

NAVI разом з PUMA запустили нову колекцію командної форми в якій клуб виступатиме у 2024 році. До колекції входить командна джерсі, штані і два типи жакетів – з повною блискавкою і напівблискавкою.