Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Одним росіянином менше стало в NAVI. Український клуб звільнив 33 річного аналітика складу з CS:GO з нікнеймом PRADIGGG після того, як він почав працювати в російськомовній студії Paragon, яку називають продовженням RuHUB.

Джерела повідомляють, що Всеволод Плотніков звернувся до клубу з проханням дозволити йому працювати в аналітиці Paragon, проте отримав відмову. Всупереч забороні аналітик таки відпрацював ефір в російськомовній студії після чого був звільнений з NAVI. 

PRADIGGG працював з NAVI з 2020 року, до цього він працював автором контенту про кс на порталі Sports.ru

В інстаграмі аналітика немає нічого про кіберспорт, зато чимало фото з пам’ятниками радянським солдатам, колорадськими стрічками, фото муралу маршалу Жукову, чисельні церкви і навіть кілька фото з Криму, зроблені після його анексії РФ. 

Офіційно в NAVI не коментували звільнення росіянина. Чому таке ватне створіння працювало в українському клубі через півтора роки від початку великої війни також невідомо. 

Материалы по теме

«Від малоросиків з дрімліги» — гравець Team Spirit пожертував смішні 2,4% від гонорару за перемогу на Дрімлізі на допомогу Україні

Team Spirit стали переможцями 21-го сезону DreamLeague, у фіналі легко обігравши Shopify Rebellion. За весь турнір російська команда з сербською пропискою виграла 16 і програла лише 2 карти.

Razer і Dolce&Gabbana в колаборації створять колекцію одягу і девайсів для геймінгу та кіберспорту

Один з провідних виробників девайсів для кіберспорту компанія Razer оголосила про колаборацію з модним брендом Dolce&Gabbana.

NAVI і Monte зіграють в одній групі на PGL Major Copenhagen 2024: European RMR, але є шанс, що NAVI доведеться грати закриті кваліфікації

0

Хоча до Мейджора в CS2 ще дуже далеко, проте на Ліквіпедії вже з’явилася попередня сітка Європейського RMR і вона дуже цікава. Річ у тім, що Monte і NAVI потрапили в одну групу і ми маємо всі шанси знову побачити українське дербі.

Оголошені номінанти щорічної премії Esports Evards 2023. Дивитися весь список

Оголошено номінантів щорічної премії Esports Evards, яка є своєрідним оскаром у світі кіберспорту. Цього року статуетки будуть розігруватися у 28 номінаціях.