Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На відміну від Valve, які просто проведуть Мейджор без колективів з Китаю, їх головні конкуренти Riot пішли іншим шляхом.

Головний турнір півріччя по LoL — MSI теж припадає на повний локдаун через ковід у Піднебесній, тому Riot дозволили китайським командам грати з дому. Для того, щоб більш-менш урівняти шанси команд, розробники штучно урівняють пінг колективів. Так зазвичай пінг складає 8-9, але заради Китайців його штучно піднімуть для всіх у 3-4 рази. 

Звісно не китайські команди дуже незадоволені такою ситуацією, але у Riot вирішили, що краще так, ніж або повністю руйнувати річний розклад турнірів перенесенням, або грати без Китаю, який займає важливу частину в екосистемі League of Legends.

Другий за значенням всесвітній турнір MSI стартує 10 травня. На ньому зустрінуться найкращі команди світу з League of Legends, та розіграють призовий фонд у $250 000. Турнір пройде в корейському місті Бусан.

Материалы по теме

Riot будуть аналізувати голосовий чат у Valorant. Головна мета зробити гру ще більш інклюзивною та менш токсичною

Riot повідомили, що незабаром почнуть записувати та аналізувати голосовий чат у Valorant. Це зроблять для того, щоб контролювати токсичних гравців.

На конкурсі короткометражок до The International 2022 Valve розіграє 40 тисяч доларів. Взяти участь може будь хто

Конкурс короткометражних фільмів, вперше представлений на The International 2015, повертається. Valve анонсували змагання короткометражок по Dota 2 з призовим у 40 тисяч доларів, де кожен може продемонструвати свій талант.

Valve випустила патч, який зламав FaceIT та безліч незалежних серверів по всьому світу

0

Valve випустили невеликий патч до CS:GO, який зламав роботу незалежних серверів по всьому світу. Серед інших проблеми виникли й на найбільш популярній в Європі змагально-турнірній платформі FaceIT.

Riot опублікували ролик п’ятого епізоду Valorant, який буде називатися «Вимір»

Riot опублікували офіційний проморолик п’ятого епізоду Valorant, який буде називатися «Вимір». Сам епізод разом з новим патчем 5.0 та новою підводною картою Pearl стане доступним вже 22 червня.    Читайте також про зміни у рейтинговій системі Valorant, які нас чекають після виходу патчу.