Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилися три з п’яти раундів групової стадії легенд на Rio Major і вони просто шокували. Складно пригадати Мейджор, який дивував такою кількістю несподіваних результатів, але на те це і Чемпіонат Світу, щоб вражати та залишати по собі спогади на роки вперед.

Несподіванки першого раунду ми перелічили у цьому матеріалі, а тепер гляньмо на результати другого та третього кола. 

Друге коло групи легенд

В групі зі статистикою 1-0 обійшлося без особливих несподіванок, от тільки C9 зробили крутий камбек та обіграли NAVI, а наші улюбленці MOUZ всупереч логіці програли BiG. Також трохи здивували fnatic, які то демонструють круту гру, то зливають карти майже у нуль.

У групі команд зі статистикою 0-1 все було куди цікавіше, бо стався сенсаційний розгром FaZe з ганебним рахунком 16-6! Також розчарували NiP, які програли не найсильнішим Outsiders. 

В результаті двох раундів ігор склалася надзвичайна ситуація, коли такі команди, як FaZe та NiP опинилися в одному кроці від вильоту з Мейджора, але це була лише прелюдія перед тим, що трапилося далі. 

Третє коло групи легенд

Cloud9, які ледь вийшли у легенди, розгромили Heroic на двох картах поспіль з рахунками 16-9 та вийшли у легенди зі статистикою 3-0. Фактично останні матчі росіян прямо натякають на те, що вони приїхали забирати Мейджор, а ігри в стадії претендентів — то було лише тренування та забавки. 

В іншому матчі за вихід в легенди FURIA прогнозовано легко впоралася з BiG і проходить у Play-off, що зробить цю стадію вибуховою, завдяки підтримці місцевих уболівальників. 

У матчах команд зі статистикою 1-1 на нас очікувала низка несподіванок. NAVI знову програли, тепер Liquid і знову з мінімальним відставанням та опинилися у кроці від вильоту з турніру. 

MOUZ, які щойно програли Бігам, хай і на додаткових, але впоралися з Vitality і Бджілки теж опинилися у кроці від вильоту. 

Ну і на останок fnatic, які щойно у хлам відлетіли від Героік, дуже легко обіграли ENCE.

Головні сенсації чекали в матчах крупи команд зі статистикою 0-2. Тут команди боролися за життя і сталася така несподіванка, якої ще не було в історії Мейджорів! У матчі до двох перемог аутсайдери турніру, які навіть не можуть собі знайти спонсорів, обіграли чемпіонів минулого Мейджора з рахунком 2-1 по картах. 

Мабуть, це була гра життя для BNE, бо обидві карти, які вони виграли у FaZe, вони виграли на додаткових раундах. Чемпіони весняного Мейджора в Антверпені, яким всі пророкували принаймні участь у фіналі, приїхали на турнір абсолютно не готовими. 

Ми не будемо принижувати скіл BNE, але не можна не погодитися, що справа не у могутності косоварів, а у слабкості команди Керрігана, яка заробила ганебний антирекорд замість Гранд Слему та кубку Мейджора в Ріо. 

В другому матчі на виліт теж трапилася сенсація. Ну хто міг очікувати, що Sprout так легко впораються з NIP, які займають 11 сходинку світового рейтингу? Спрутам прийдеться не легко зі статистикою 1-2, проте може вони зроблять ще одну сенсацію Мейджора, бо наступний суперник цілком підйомний — це команда Spirit.

Підсумки та прогнози

Загалом на Мейджорі в Ріо склалася абсолютно парадоксальна і немислима ситуація, коли з ТОР-4 світового рейтингу одна команда (FaZe) вже точно не вийшла у Play-off, а дві інші (NAVI та Vitality) знаходяться в одному кроці від того, щоб теж вилетіти на груповій стадії.

Вже сьогодні за виживання зіграють наступні пари і кожен, хто програє, вилетить з турніру. 

NAVI -vs- BNE

Якщо косовари виграють, то це буде абсолютно фантастична історія, проте повірити в це дуже складно. NAVI не у найкращій формі, але це головна гра і вони мають зібратися. 

ENCE -vs- Vitality

Обидві команди привезли далеко не оптимальну форму, проте ENCE виглядають зовсім погано, тож перемогу мають святкувати Vitality. 

Spirit -vs- Sprout

Теоретично Спіріти фаворити цього матчу, проте Sprout показували дуже круту гру на RMR і повернулися до неї сьогодні, вибивши Ніпів. Простіше кажучи, шанси не вилетіти у них є і не погані.

Всю цікаву інформацію з Мейджора ми зібрали для вас у репортажі, тож долучайтеся.

Материалы по теме

Хедшот або камшот? Відома порнозірка зробила дійсно цікаве інтервью з легендами CS:GO з IEM Rio Major

0

Популярна порнозірка Eva Elfie, соціальні мережі якої нараховують мільйони підписників, продовжує привертати увагу до кіберспорту.

Найкращий Мейджор в історії? Аналізуємо плюси та мінуси IEM Rio Major 2022

На цих вихідних завершився IEM Rio Major — головний турнір другої половини 2022 року з CS:GO і саме час підбити підсумки. По ігровій частині це добре зробив Андрій Присяжний у своїй колонці, тому в цьому матеріалі ми більше поговоримо про загальні враження від турніру, цифри та тенденції.

Капітани фіналістів Мейджора з CS:GO стали найкращими клатчерами турніру в Ріо

0

Капітани команд-фіналісток IEM Rio Major встановили своєрідний рекорд, вигравши найбільше клатчів на стадіях легенд та чемпіонів серед усіх учасників.

Road To Rio. Підсумки турніру в Бразилії від Андрія Присяжного

Андрій Присяжний в авторській колонці підбиває підсумки IEM Rio Major, що вчора завершився у бразильському Ріо. Цей Мейджор можна називати гарним чи поганим, але на сто відсотків він нікого не залишив байдужим. Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з