Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр s1mple Костилєв пропустить перший турнір другої половини сезону. Повідомляється, що гравця замінить лідер академічного складу NAVI Данило headtr1ck. Він вже прибув на буткемп команди, та зіграє за NAVI на BLAST Premier Fall Groups 2022.

Чому саме s1mple пропустить перший значний турнір сезону не повідомляється, проте слід зазначити, що зірковий гравець за час перебування у NAVI з 2016 року жодного разу не пропустив офіційного матчу команди. 

За доступною інформацією headtr1ck буде грати саме на ролі Костилєва у якості першого AWP, а інші гравці залишаться на своїх звичних ролях. 

BLAST Premier Fall Groups 2022 розпочнеться 19 серпня і триватиме до 28 серпня. Турнір проходитиме у Копенгагені, на ньому буде розіграно 177 500 доларів США. В турнірі візьмуть участь 12 команд в тому числі 6 команд з першої десятки кращих команд світу. 

Читайте також переклад розслідування про те, що Astralis продовжує співпрацювати з дискваліфікованим тренером. 

Материалы по теме

s1mple пожалівся на погані умови проживання і непрофесіоналізм ESL

s1mple пожалівся на умови проживання на ESL Pro League 16 і звинуватив організацію у відсутності професійності. Гравець опублікував фото з пліснявою у номері готелю і написав, що окрім плісняви в номері ще й мурахи.

NAVI розмістили звернення Зеленського на своїй сторінці у VK. Її забанили наказом прокуратури РФ

Natus Vincere розмістили на своїй сторінці у VK звернення Президента України Володимира Зеленського до росіян, а також номери, за якими окупанти можуть подзвонити і здатися в полон. Через чотири години після розміщення звернення сторінку NAVI було заблоковано згідно з постановою прокуратури Російської Федерації.

Найбільші команди з VALORANT, які Riot Games залишила за бортом франшизної ліги

Вчора Riot Games оголосила 30 команд- партнерів, які з 2023 року будуть брати участь у професійних франшизних лігах VCT, навколо який буде будуватися основний кіберспорт у VALORANT.

Стали відомі групи турніру останнього шансу, через який команди можуть потрапити на The International 11

Став відомим склад груп турніру останнього шансу на The International 11.  12 команд з усього світу будуть претендувати на 2 запрошення в основну стадію турніру. Команди було поділено на дві групи по 6 колективів.