Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

EXTREMUM распускают состав по дисциплине CS:GO. После проигрыша на RMR-турнире и невыхода на мейджор, российская организация решила расстаться с командой.

Организация объяснила это тем, что неспособность команды пройти квалификацию на PGL Stockholm Major была основным фактором, приведшим к тому, что они назвали трудным решением.

До роспуска команды в EXTREMUM был следующий состав:

  • Джеймс Liazz⁠ Tregillgas
  •  Девид Gratisfaction⁠ Кэйвай
  • Джоким ⁠jkaem⁠ Марбостад
  •  Хансел ⁠BnTeT⁠ Фердинанд
  •  Аарон AZR⁠ Уорд
  •  Александр ⁠kassad⁠ Трифунович (тренер)

Напомним, что команда EXTREMUM была создана 24 мая 2019 года и смогла заработать за всю карьеру $17,825. Забрала лишь одно первое место на CIS Minor Championship — Berlin 2019: Open Qualifier #4

Материалы по теме

CS:GO продовжує розвиватися, демонструючи значне зростання кількості гравців у січні

0

На одинадцятому році з моменти виходу гри CS:GO все ще продовжує розвиватися. Головний тактичний шутер планети в січні 2023 року подолав планку в 1 мільйон 200 тисяч гравців граючих протягом однієї доби. Це найбільша кількість за виключенням ковідного 2020 року, коли було встановлено рекорд у 1 мільйон 300 тисяч гравців.

VALORANT обігнав всі кіберспортивні шутери як за загальними переглядами гри на Twitch, так і за популярністю трансляцій Чемпіонатів Світу

Чемпіонат Світу з VALORANT став найпопулярнішим серед Чемпіонатів Світу по шутерам враховуючи CS:GO. Такого результату вдалося досягти через відносно низькі показники переглядів Мейджору в Ріо у порівнянні з весняним Мейджором в Антверпені.

Новий патч у CS:GO спричинив вибух інтересу до гри

0

Завдяки виходу нового патчу, який прибрав з офіційного списку карт Dust 2 та додав Anubis, онлайн CS:GO суттєво виріс і встановив планку у 1,129 мільйона одночасно граючих гравців.

Професіонали відреагували на неочікувані зміни у CS:GO

Життя так влаштоване, що люди не люблять зміни, проте вони необхідні для прогресу. Всі це розуміють, але ніхто не очікував ті зміни, що вчора презентували Valve. Особливе обурення серед гравців викликала заміна Dust 2 на Anubis.