Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий російський інсайдер OverDrive повідомив в своєму пабліку, що деякі організатори почали виключати з турнірів команди, в яких грають росіяни. В своєму зверненні OverDrive висловлює думку, що від такої політики втратять самі организатори, бо дуже велика аудиторія CS саме в Росії. Овер хоче, щоб всі запровадили політику ESL та дозволяли грати росіянам під нейтральної назвою і прапором.

«Деякі організатори тир-2 турнірів виключили команди, де є гравці з Росії. Проблема в тому, що оскільки в CSGO домінує CIS, то і CIS аудиторія вважається однією з найбільших. Виключаючи команди від Gambit до forZe, організатори втрачають 50% активної аудиторії, яка ще й любить ставити. Це стосується й студій, які прибирають російськомовні трансляції та теж втрачають великі перегляди. Я це до того, що потрібно дійти певного формату санкцій, наприклад, як зробили ESL і продовжувати працювати і заробляти навіть на CIS аудиторії.»

Ми розуміємо бажання OverDrive якось вижити, бо російській кіберспорт іде прямо в напрямку російського корабля, але треба констатувати той факт, що поки триває війна в Україні, санкції проти країни-агресора мають тільки посилюватись.

Материалы по теме

Інсайдер повідомив, що Edward та Bondik збирають нову українську команду. Читайте подробиці

Відомий інсайдер OverDrive повідомив, що за його інформацією до змагального CS:GO повертаються ветерани, які останнім часом пропали зі сцени у складі з менш відомими і більш молодими гравцями.

«Я чув, що NAVI дозволили російським гравцям жити в Росії, просто це не афішувати» — OverDrive поділився інсайдом та думками про звільнення Бумича

Відомий російський інсайдер Олексій OverDrive Бірюков повідомив про те, що за його інформацією NAVI дозволили залишатися російським гравцям в Росії, головне це не афішувати. Також, на думку Овердрайва, Бумича звільнили тільки через тиск суспільства, бо в NAVI вже не було іншого виходу.

«Я думаю, що склад вдасться зберегти, і все залишиться без будь-яких змін громадянства» — OverDrive дав прогноз на майбутнє NAVI

0

Головний російський інсайдер Олексій OverDrive Бірюков поділився своїм баченням подальшої долі NAVI. Доречі, сам інсайдер дистанціонувався від політики та, як і більшість росіян, заховав голову в пісок і не засуджує дії Путіна.