Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилися ігри першого дня Групи А на європейському IEM Road to Rio 2022 RMR. Було зіграно перший тур швейцарської системи, після якого половина команд отримала статистику 1-0, а інша половина 0-1.

Вже завтра у другому колі зійдуться команди з однаковою статистикою. 

Огляд результатів першого кола

Можливо частиною домовленостей зворотнього викупу device був програш ніпам? Звісно ми шуткуємо, але гра показала, що Astralis потребують замін. NiP зараз далеко не найсильніша команда, але вони не так вже й складно впоралися з данцями. 


fnatic просто декласували росіян Aurora, показавши, що тут інша ліга, до якої опоненти ще не доросли. 


GamerLegion влаштували неочікувано складний екзамен для FaZe. Перша команда світу показала непевну гру на EPL і продовжує дивувати зовсім не чемпіонським перфомансом. Надскладна перемога з рахунком 28-25 — такими темпами можна і на мейджор не вийти.  


Spirit очікувано без проблем перемогли інших росіян 1win, більше тут нема чого коментувати. 

Зверніть увагу на крутий перфоменс українця, який став локомотивом цієї перемоги. 


Нажаль ще одні росіяни суворо пройшлися по команді, за яку ми всі уболіваємо. B8 змогли взяти лиже 6 раундів на Ancient проти Cloud9. Сподіваємося, що українці ще проявлять себе в наступному колі, в них є ще мінімум дві спроби. 


G2 знову демонструють відмінну форму, обіграючи всуху чи не головних аутсайдерів команду ECSTATIC. Ну коли ти пару днів тому легко впорався з NAVI не гріх познущатися над клубами рівня ТІР-3, хоча один раунд могли б і віддати…

Це вже стає все більш смішним. HooXі, якого називали слабким місцем команди, знову найкращий. Феноменально!


У складному поєдинку з додатковими раундами Sprout здолали ще одних росіян ForZe. Обидві команди відносяться до явних аутсайдерів і мало ймовірно, що хоч одна з них пройде на Мейджор. 


В останній парі зустрілися дві доволі потужні та рівні команди, які брали участь у минулому мейджорі.  Косовари з Bad News Eagles виявилися трохи сильнішими за Eternal Fire, тож завтра турки зіграють в групі команд з 0-1 і тим, на кого вони потраплять, ми не заздримо. 


Загальні результати першого туру

Більше інформації про турнір у нашому репортажі. 

Материалы по теме

NAVI, Maincast та Starladder запустили проект DropToSave для збору пожертв на підтримку України

Українські кіберспортивні організації NAVI, Maincast, Starladder та B8, а також ряд відомих кіберспортивних діячів повідомили про запуск проекту DropToSave, спрямованого на підтримку України.

Road To Rio. RMRs. Очікування проти реальності

На календарі дванадцяте жовтня, а отже пройшло вже два дні з того часу, як цей огляд мав бути написаний. Та краще пізні ніж ніколи, правильно?)

Всі команди, які вийшли на IEM Rio Major. Головні розчарування і здивування Road to Rio RMR

Визначилися всі команди, які пройшли через сито RMR і будуть виступати на IEM Rio Major в Бразилії.

BiG впоралися з k23 і отримали запрошення на Мейджор в Ріо

BiG в дуже складному поєдинку перемогли к23 і вибороли путівку на Мейджор. Доля двох карт матчу вирішувалася у додатковий час, а фінальну крапку команда Сірсона змогла поставити лише при рахунку 19-15 на вирішальній третій карті зустрічі.