Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сьогодні розпочинається Play-off WePlay Academy League Season 4, в якому зіграє 4 команди, які пройшли через чисельні попередні тури, завдяки яким українська студія зробила дуже багато тренувальних матчів для команд.

У Play-off теж все буде не просто, команди будуть грати не стандартну сітку Single Elimination, а більш складну Double Elimination. 

Півфінали ліги відбудуться у п’ятницю, в суботу нас чекає фінал вінерів та лузерів, а в неділю відбудеться Суперфінал турніру. 

Нагадаємо, що українська академічна команда NAVI нажаль програла майже всі ігри у груповій стадії та посіла 9-10 місце у лізі академій. 

Сітка турніру

Розподіл призових місць

Пряма трансляція

Читайте також про те, що Yekindar стане гравцем заміни у Liquid на IEM Cologne 2022.

Материалы по теме

Визначилися чотири команди, які зіграють у Play-off Weplay Academy League Season 4

Завершився складний та заплутаний груповий етап Weplay Academy League Season 4. За його підсумками залишилося чотири команди, які й розіграють основну частину призового фонду ліги та кубок. Переможець отримає 45 тисяч доларів США.

NAVI Junior програли OG Academy та вилетіли з Weplay Academy League Season 4. Дивимося на шлях команди у лізі

0

NAVI Junior програли матч на виліт та припинили боротьбу у Weplay Academy League Season 4.  Раніше команда вийшла з групової стадії, зайнявши п’яте з шести місць в групі B. На своєму шляху молодіжка Наві, що складається з українських гравців, здобула лише дві перемоги та вісім поразок.

Virtus.pro звинуватили Weplay Esports у порушенні контракту

Virtus.pro зробили офіційну заяву щодо їх сьогоднішнього зняття з Weplay Academy League Season 4. Команда, що належить російському олігарху Усманову, та тісно пов’язана з керівництвом Росії, звинуватила Weplay Esports у недотриманні умов договору, та в обмані суспільства щодо того, що Weplay не має договорів з російськими структурами.