Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Болгары из FATE Esports ничего не смогли противопоставить слаженным действиям Illuminar и проиграли со счетом 0-2 в гранд-финале.

Финал был сыгран на Mirage и Inferno. Если на Mirage у FATE совсем ничего не клеилось, то после первой половины карты Inferno еще сохранялась интрига на счете 8-7. Но атака у болгар оказалась совсем беззубой — они переиграли противника всего лишь в двух раундах.

Топ-игроком матча оказался innocent. НаMirage его рейтинг составил целых 1.98, но на Inferno он сыграл посредственнее и с минусовой статой в аспекте K/D.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: TYLOO возглавили RMR-таблицу азиатского региона

Уже определились группы и состав участников следующей 4-й недели Malta Vibes. Среди СНГ-команд на ней выступят NAVI Junior. Syman, Gambit Youngsters и CR4ZY.

Материалы по теме

Ігри Riot у 2,5 рази популярніше за ігри Valve на Twitch

Кіберспортивні ігри від Riot залишаються найпопулярнішими на твічі, значно випереджаючи за переглядами ігри від Valve.  Звісно, години перегляду не є прямим показником популярності гри, проте цифри є доволі показовими, щоб замислитися над майбутнім популярних у нас CS:GO та Dota 2.

CS:GO проти VALORANT — порівнюємо показники популярності конкурентів на прикладі IEM Cologne та Masters Copenhagen

Ще кілька років тому Counter-Strike: Global Offensive був безумовним лідером серед тактичних командних шутерів та не мав жодного конкурента, проте два роки тому з’явився VALORANT.

Вийшло досить важливе оновлення CS:GO в якому послабили M4A1-S та внесли багато змін на карті Ancient

В черговому оновленні CS:GO розробники досить суттєво знизили ефективність M4A1-S зменшивши об’єм магазина з 25 до 20 патронів. Також значних змін зазнала карта Ancient.

Легендарний GeT_RiGhT розповів про своє ставлення до VALORANT та провів паралелі з CS:GO

Легенда CS 1.6 та CS:GO висловив свою думку щодо VALORANT та її конкуренції з CS:GO Valorant добре підходить для гравців у CS:GO, каже GeT_RiGhT. Суперзірка також вважає, що CS:GO і Valorant не повинні ворогувати один з одним.