Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Болгары из FATE Esports ничего не смогли противопоставить слаженным действиям Illuminar и проиграли со счетом 0-2 в гранд-финале.

Финал был сыгран на Mirage и Inferno. Если на Mirage у FATE совсем ничего не клеилось, то после первой половины карты Inferno еще сохранялась интрига на счете 8-7. Но атака у болгар оказалась совсем беззубой — они переиграли противника всего лишь в двух раундах.

Топ-игроком матча оказался innocent. НаMirage его рейтинг составил целых 1.98, но на Inferno он сыграл посредственнее и с минусовой статой в аспекте K/D.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: TYLOO возглавили RMR-таблицу азиатского региона

Уже определились группы и состав участников следующей 4-й недели Malta Vibes. Среди СНГ-команд на ней выступят NAVI Junior. Syman, Gambit Youngsters и CR4ZY.

Материалы по теме

“Дякую, Valve, але йди до біса” – переклад статті Річарда Льюїса про помилки Valve, шахраїв та злочини ESL за час історії CS:GO

До завершення ери CS:GO найвідоміший в світі кіберспортивний журналіст підбив підсумки десятилітньої епохи Великої гри. Річард Льюїс в першу чергу закцентував увагу на проблемах гри, хижій поведінці турнірних операторів, шахраях, яки ганьбили гру роками і Valve, які закривали на це очі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

Сервіс Gamalitic підрахував, скільки мільярдів доларів Valve заробили на CS:GO

Аналітичний портал Gamalitic підрахував, скільки Valve заробили на Counter-Strike: Global Offensive. Методика підрахунку не надто прозора, тож ці цифри складно перевірити, проте від цього вони не стають менш цікавими.

ЛОГІКА ПЕРЕХОДУ VALVE НА MR12 – повний переклад статті з HLTV

На HLTV з’явилася чудова стаття про порівняння систем MR12 та MR15, баланс сторін в CS і порівняння улюбленого командного шутера з традиційними видами спорту. Пропоноємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

Фото сцен всіх 18 Мейджорів в історії CS:GO

HLTV опублікував фото з усіх 18 мейджорів за 10 років існування CS:GO. Для нової школи можна побачити, що за цей час змінилося не так і багато. Гра збирала стадіони ще на початку свого існування завдяки шаленій популярності, здобутій за часів CS 1.6.