Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Игрок состава HellRaisers по Dota 2 Илья Lil Ильюк вновь напомнил сообществу о невыплате призовых его команде за OMEGA League: Europe Divine Division.

В своем твиттере Илья написал следующее:

Ежедневное напоминание. Марк Авербух, призовые выйдут погулять? Или вы ждете пока вы же скинете документы на 5‑х (а не на 3‑х), чтобы всем сразу перевести? Я это все пишу не для того, чтобы придумывались новые отговорки, если что.

Напомним, что после матча HellRaisers против Brame, Марк Авербух, директор по продуктам в Epic Esports Events, опубликовал твит, который касался “Восставших из Ада”.

Lil отреагировал на это очень резко и пролил свет на скандал с невыплатой призовых его команде за OMEGA League: Europe Divine Division. Призовые им не пришли как раз-то от Epic Esports Events.

Подробнее об этом конфликте можно прочитать здесь.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Pimp о Gambit: «Я буду удивлен, если они не останутся в топ-10»

Затем, Марк Авербух дал развернутый ответ на вопрос Lil с призовыми за онлайн-турнир. Ответ можно прочитать здесь.

Материалы по теме

Українець Ілля Lil Іллюк засвітився на The International, де працює на російського букмекера інтерв’юером

Колишній гравець збірної України та клубів NAVI та Virtus.pro Ілля Lil Іллюк пішов працювати на росіян. Український гравець ще на початку війни робив пости зі зборами на підтримку України, хайпував, граючи у військовій формі на стрімі, але потім опинився за кордоном у складі білоруської команди Hydra.

HYDRA залишилась без щупальців – одіозний український гравець Ілля LiL Іллюк знову втратив команду

Киргизський клуб HYDRA, за який разом з росіянами грав одіозний український гравець Ілля LiL Іллюк, повідомив про звільнення всіх гравців. Команда не планує закривати напрям Dota 2, але спробує підібрати собі більш успішних виконавців.

Гроші не пахнуть. Ілля Lil Іллюк приєднався до команди, в якій грає два росіянина

0

Найскандальніший український професійний дотер Ілля Lil Іллюк приєднався до не менш скандальної команди HYDRA. Останнім часом колишній зірковий гравець NAVI залишився у розбитого корита через свою скандальну репутацію та не простий характер.

Генератори, як виправдання любові до російського світу. Українці знову воюють між собою

І знову в інтернеті потужний скандал, цього разу між двома українцями. Професійний дотер Ілля lil Іллюк регулярно намагається виправдовувати українців, що співпрацюють з росіянами і воює з культурою відміни, в протилежність йому Михайло Olsior Звєрєв у чисельних постах пояснює, чому українці не мають права заробляти в Росії та співпрацювати з росіянами під час війни.