Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Скандальний журналіст року Річард Льюїс випустив велике відео, де жорстко пройшовся по сцені CS:GO і деяким її представникам. Як завжди Льюїс видавай хайпові перли, ось деякі з них.

  • Я просто ненавиджу G2, сцена слабка і тому вони гарні. 
  • G2 і Heroic — єдині команди, які мають чітку і структуровану гру.
  • Усі інші команди повинні пропустити наступні турніри до мейджора та вирішити свої проблеми.
  • G2 не такі гарні, вони виграють за рахунок вогневої потужності через своїх гравців, а jks/Hooxi не вносять великого імпакту, проте гра австралійця покращилася.
  • Гра Hooxi залишилася на такому ж поганому рівні, він все ще не капітан, а лайно і навіть не гравець ТІР-1 рівня. Один із найгірших гравців, який грав на ТІР-1, якщо не найгірший.
  • Faze виграє IGS, але не зможе нічого зробити на мейджорі, тому що karrigan дно, а rain пора на пенсію.
  • Формат кваліфікацій на RMR лайно через турнір «Last Chance». Формат RMR також потрібно змінювати.

Відео промови Льюїса.

 

Читайте також: 1xBet спростувала інформацію про банкрутство і повідомила про допомогу Україні у розмірі 1 мільйона доларів США

Материалы по теме

ESL створить альтернативну систему турнірів з Dota 2 з мільйонними призовими фондами

0

Журналіст Річард Льюїс повідомив, що ESL планує створити власну екосистему турнірів з Dota 2, яка буде доповнювати сезони DPC від Valve. Турніри будуть проходити в проміжках між сезонами DPC і Мейджорами, призові фонди буде збільшено, а перлиною стане включений до серії турнір Riyadh Masters, який було вперше проведено минулого року в Саудівській Аравії в рамках

CS:GO перейде на новий рушій Source 2 і змінить назву на Counter-Strike 2

Відомий кіберспортивний журналіст Річард Льюїс розповів, що CS:GO перейде на рушій Source 2 вже найближчим часом. Журналіст написав статтю в якій виклав чимало інформації, яку отримав з неназваного джерела, наближеного до розробки нового рушія.

Річард Льюїс написав провокативну статтю про росіян в кіберспорті. Розповідаємо, чому українцям потрібно почати з себе, перед тим, як критикувати журналіста

Відомий кіберспортивний журналіст Річард Льюїс випустив чергову провокаційну статтю, яка містить багато суперечливих відомостей і дуже образила багатьох українців. В статті здебільшого відчувається співчуття автора до росіян, які потерпають від санкцій в кіберспорті.