Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Скандальний журналіст року Річард Льюїс випустив велике відео, де жорстко пройшовся по сцені CS:GO і деяким її представникам. Як завжди Льюїс видавай хайпові перли, ось деякі з них.

  • Я просто ненавиджу G2, сцена слабка і тому вони гарні. 
  • G2 і Heroic – єдині команди, які мають чітку і структуровану гру.
  • Усі інші команди повинні пропустити наступні турніри до мейджора та вирішити свої проблеми.
  • G2 не такі гарні, вони виграють за рахунок вогневої потужності через своїх гравців, а jks/Hooxi не вносять великого імпакту, проте гра австралійця покращилася.
  • Гра Hooxi залишилася на такому ж поганому рівні, він все ще не капітан, а лайно і навіть не гравець ТІР-1 рівня. Один із найгірших гравців, який грав на ТІР-1, якщо не найгірший.
  • Faze виграє IGS, але не зможе нічого зробити на мейджорі, тому що karrigan дно, а rain пора на пенсію.
  • Формат кваліфікацій на RMR лайно через турнір “Last Chance”. Формат RMR також потрібно змінювати.

Відео промови Льюїса.

 

Читайте також: 1xBet спростувала інформацію про банкрутство і повідомила про допомогу Україні у розмірі 1 мільйона доларів США

Материалы по теме

П’ять команд хотіли вийти з американської ліги з League of Legends. Двом, що вийшли, заплатили мільйонні компенсації

Річард Льюїс повідомив, що за його інформацією на спеціальних зборах команд американської ліги LCS з Ліги Легенд Riot були шоковані настроями команд-учасниць.

Як відбулося саудівське поглинання кіберспорту №1 – Переклад нової статті Річарда Льюїса

Відомий кіберспортивний журналіст Річард Льюїс написав чергову цікаву розгромну статтю про сучасні реалії кіберспорту, його поглинання Саудівською Аравією і причини, які до цього призвели. Пропонуємо вашій увазі переклад цього матеріалу.

“Дякую, Valve, але йди до біса” – переклад статті Річарда Льюїса про помилки Valve, шахраїв та злочини ESL за час історії CS:GO

До завершення ери CS:GO найвідоміший в світі кіберспортивний журналіст підбив підсумки десятилітньої епохи Великої гри. Річард Льюїс в першу чергу закцентував увагу на проблемах гри, хижій поведінці турнірних операторів, шахраях, яки ганьбили гру роками і Valve, які закривали на це очі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

Річард Льюїс розкритикував тих, сто співпрацює з Саудівською Аравією, бо вони знищують біженців

0

Найвідоміший кіберспортивний журналіст Річард Льюїс розкритикував саудитів, які майже повністю захопили кіберспорт в Counter-Strike, а також пройшовся по тим, хто з ними співпрацює.