Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий букмекер 1xBet, який є головним партнером ESL, HLTV та цілої низки відомих кіберспортивних команд в тому числі Team Spirit, OG та Tundra, спростував нещодавні повідомлення ряду ЗМІ про те, що компанію визнано банкрутом у Нідерландах. У вересні 2022 року ми вже доносили до наших читачів інформацію про банкрутство відомої БК у юрисдикції Кюрасао.

У зверненні 1xBet спростовує інформацію про визнання банкрутом та про відношення компанії до Росії, а також повідомляє, що БК пожертвувала мільйон доларів у Червоний Хрест для допомоги Україні. 

Хоча репутація 1xBet у нашому кіберспортивному ком’юніті вважається сумнівною, інколи про БК поширюють відверті фейки. Наприклад після 24 лютого 2022 року широкого поширення набула інформація про те, що частину прибутку 1xBet перераховує російській армії, втім виявилося, що ця інформація є фейком, а скріншоти було сфабриковано. Також часто джерелом чуток про компанію виступають джерела, які тісно співпрацюють з іншими букмекерськими конторами.

Водночас 1xBet заборонена в Росії, а на її засновників заведено кримінальні справи, що не стикується з наративом про підтримку 1xBet російської влади та війни в Україні. Водночас деякі «позитивні» букмекери, які мають гарний імідж в Україні і спонсорують відомі кіберспортивні проекти, продовжують свою діяльність на території країни-терориста, що викликає багато питань. 

У будь-якому випадку ми закликаємо всіх дуже обережно ставитися до ставок на кіберспорт і зі здоровою підозрою дивитися у бік будь-яких букмекерських контор. Пам’ятайте, ви ніколи не будете у виграші на тривалій дистанції і ставити можна лише для розваг, якщо у вас є лишні гроші, проте і в цьому випадку краще їх пожертвувати на ЗСУ. 

Ми публікуємо повний переклад звернення 1xBet, оригінал документа можна знайти за посиланням. 

У зв’язку з нещодавнім повідомленням у ЗМІ, яке з’явилося на невеликому веб-сайті активістів і містить неточну інформацію про 1xBet, ми вважаємо доцільним надати фактично точну позицію.

1xBet є провідним міжнародним букмекерським брендом, який має ліцензії на кількох міжнародних ринках, включаючи Кюрасао, де розташовано багато світових ігрових та букмекерських компаній. 1xBet не зіткнувся з проблемами, пов’язаними з ліцензією на Кюрасао, яка залишається в силі та якій вона повністю відповідає, і працює як завжди. 1xBet та її франшизи завжди в повному обсязі виконували свої зобов’язання перед клієнтами та партнерами.

Будь-яке повідомлення про протилежне є безпідставним і абсолютно неправдивим і 1xBet закликає зацікавлених представників ЗМІ ретельно перевіряти факти та не покладатися на необґрунтовані чутки та безпідставні припущення перед публікацією, щоб уникнути поширення недостовірної інформації.

20 січня 2023 року на Josimar, невеликому веб-сайті спортивних активістів, з’явилася стаття про те, що 1xBet «оголошено банкрутом». Josimar іноді писав про 1xBet у минулому і його статті були наповнені неточностями і нещодавня стаття також не є винятком. Статтю можна охарактеризувати лише як сумішшю фантазій та випадкових тверджень, які не мають підґрунтя в реальному житті і не базуються на фактах.

Ми хотіли б пояснити ключові звинувачення, зроблені Josimar:

Вони пишуть, що 1xBet «цього тижня було оголошено банкрутом». Це, звичайно, повна нісенітниця. 1xBet є одним із найшвидше зростаючих і найбільших гральних брендів у світі.

У ньому зазначено, що 1xCorp, компанія з Кюрасао, є «власником» 1xBet. Це неправда. Штаб-квартира 1xBet розташована на Кіпрі і там працюють тисячі співробітників.

Також зазначено, що 1xBet є «російською букмекерською конторою». Це неправда. 1xBet — це глобальний азартний бренд зі штаб-квартирою на Кіпрі, який працює в Латинській Америці, Європі, Африці та Азії та працює за моделлю франшизи. Його продукти та послуги заблоковані в Росії та Білорусі.

У статті стверджується, що банкрутство 1xCorp пов’язане з позовом, поданим Фондом захисту інтересів жертв онлайн-ігор (SBGOK), який нібито представляє клієнтів, які стверджують, що їм не повернули «приблизно 830 000 євро» виграшів. У звинуваченні зазначено, що подібний випадок існує і в Росії, також припускається, що «1xBet втратив ліцензію на діяльність у Росії». Ми б хотіли розглянути ці звинувачення по черзі, оскільки вони вимагають контексту:

Бренд 1xBet завдяки глобальній моделі франшизи має мільйони клієнтів, які роблять десятки мільйонів ставок на спорт по всьому світу. 1xBet виплачує всі законні виграші повністю та без затримок. Є дуже невелика кількість випадків, коли або 1xBet, або її франчайзингові партнери виявляють підозрілі ставки та/або нерегулярні моделі ставок за допомогою ручних або автоматизованих систем моніторингу. Це звичайна практика в індустрії азартних ігор. Якщо ми вважаємо, що виграш не є законним, а положення та умови були порушені, ми залишаємо за собою право затримати виплату виграшу в очікуванні подальшого розслідування та, ймовірно, надішлемо запити щодо додаткової інформації до власників облікових записів. Якщо наше розслідування дійде висновку про порушення наших умов, виграш утримується відповідно до умов нашого контракту. Ці оскаржувані виграші — це те, що переслідується в Кюрасао.

1xCorp не володіє 1xBet. Це компанія з Кюрасао, яка колись мала різні ігрові платформи та бізнес.

Що стосується російського ринку, то 1xBet не може втратити там ліцензію, тому що її ніколи не було. Це стосується іншого букмекерського бізнесу в Росії, який не належить і не контролюється 1xBet.

У статті йдеться, що 1xBet мала «ліцензію» на діяльність в Україні і цю ліцензію «відкликали». Це повна нісенітниця. 1xBet зробила пожертву 1 мільйон доларів США для допомоги Червоному Хресту в країні, що є одним із найбільших пожертвувань у галузі. Щодо припущень про втрату ліцензії в Україні, це знову ж таки не відповідає дійсності. Кілька українських компаній висловили зацікавленість у використанні ліцензії 1xBet на основі франшизи, але сама 1xBet ніколи не мала ліцензій у країні.

Читайте також: Інша сторона кіберспорту. Розслідування про те, як ESL, Spirit, OG та інші кіберспортивні організації продовжують працювати з забороненим збанкротілим букмекером

Материалы по теме

VCT EMEA 2023: дати, формат, розклад першого тижня та як дивитися

Регулярний сезон VCT EMEA 2023 розпочнеться 27 березня і триватиме до 19 травня, ігри відбудуться в середу (1x Bo3), четвер (2x Bo3’s) і п’ятницю (2x Bo3’s). Тиждень 1 буде винятком із цього правила: п’ять днів гри з понеділка по п’ятницю, з 2 Bo3 кожного дня, і всі команди гратимуть двічі.

Данило Zeus Тесленко планує відродити тег pro100 і шукає кандидатів на посаду CEO клубу

0

Легендарний капітан NAVI Данило Zeus Тесленко повідомив, що збирається відродити свою команду pro100 і шукає для неї CEO. В планах Зевса створити не тільки склад з CS:GO, а і склади з інших перспективних дисциплін.

Вийшла стаття про легенду української ігрової журналістики Алекса Птицю

0

В українському виданні Межа Медіа з’явилася чудова стаття про справжню легенду української журналістики Алекса Птицю. Ця була неймовірна людина, яку знали всі в ігровій тусовці України, а хто не був знайомий вживу, той все одно обов’язково десь бачив цього сивого бородатого експресивного журналіста у незмінній жилетці з неймовірною кількістю карманів.

Алішер Усманов «продав» компанії EPICENTR та ESFORCE AGENCY за ціною люксової автівки

Звіт російської групи компаній VK повідомляє, що холдинг путінського олігарха Алішера Усманова продав не тільки клуб Virtus.pro, а інші компанії, які ще нещодавно входили до його складу.