Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий коментатор та журналіст Річард Льюіс зібрав тих, кого не запросили або хто відмовився коментувати PGL Major Antwerp 2022 по CS:GO на офіційному каналі PGL. Спільнота талантів отримала назву NO MAJORS CLUB, до неї увійшло 20 популярних англомовних особистостей, в тому числі такі зірки як REDEYE та THORIN.


Коментар Gameinside: Ми засуджуємо будь-які альтернативні трансляції тому, що вони ламають бізнес-модель кіберспорту, роблять нерентабельним проведення турнірів і організацію професійних студійних трансляцій. 

Так, модель трансляцій через стрімерів та інфлюенсерів має право на існування, але тоді треба іти саме по цьому шляху і взагалі відмовлятися від студійних трансляцій, бо вони не зможуть конкурувати в такому середовищі. 

Материалы по теме

ESL створить альтернативну систему турнірів з Dota 2 з мільйонними призовими фондами

0

Журналіст Річард Льюїс повідомив, що ESL планує створити власну екосистему турнірів з Dota 2, яка буде доповнювати сезони DPC від Valve. Турніри будуть проходити в проміжках між сезонами DPC і Мейджорами, призові фонди буде збільшено, а перлиною стане включений до серії турнір Riyadh Masters, який було вперше проведено минулого року в Саудівській Аравії в рамках

CS:GO перейде на новий рушій Source 2 і змінить назву на Counter-Strike 2

Відомий кіберспортивний журналіст Річард Льюїс розповів, що CS:GO перейде на рушій Source 2 вже найближчим часом. Журналіст написав статтю в якій виклав чимало інформації, яку отримав з неназваного джерела, наближеного до розробки нового рушія.

Річард Льюїс розкритикував сучасну сцену CS:GO, а Hooxy назвав, можливо, найгіршим гравцем ТІР-1 сцени в історії

0

Скандальний журналіст року Річард Льюїс випустив велике відео, де жорстко пройшовся по сцені CS:GO і деяким її представникам. Як завжди Льюїс видавай хайпові перли, ось деякі з них.

Річард Льюїс написав провокативну статтю про росіян в кіберспорті. Розповідаємо, чому українцям потрібно почати з себе, перед тим, як критикувати журналіста

Відомий кіберспортивний журналіст Річард Льюїс випустив чергову провокаційну статтю, яка містить багато суперечливих відомостей і дуже образила багатьох українців. В статті здебільшого відчувається співчуття автора до росіян, які потерпають від санкцій в кіберспорті.