Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російськомовні фанати кіберспорту створили петицію, та розіслали її розробникам ігор та турнірним операторам і студіям. Петиція закликає заборонити petr1k, v1lat, ceh9, leniniw та yxo працювати на російськомовних трансляціях.

Наспрвді петицію створили не фанати, CMO  Яндекс.Вертикали в Яндекс Юрій Фролов, який раніше працював у Wargaming. Юрій тісно співпрацює з ESForce і по нашим даним розмістив петицію, текст якої написали в холдингу.

Це нагадує якийсь параллельний світ. Саме росіяни ведуть війну і вбивають мирних українців і ще і скаржаться, що українці їх ображають. Для того, щоб нагадати, хто насправді ксенофоб і вбиває ми проілюстрували цю новину фото зруйнованого Маріуполя.

Текст петиції нижче:

Кому: Valve, Riot Games, Epic Games, Ubisoft, Tencent, Krafton, Garena, Blizzard, Moonton, ESL, PGL, Epic Esports Events, Beyond the Summit, OGA, ONE Esports.

Ми, російськомовні шанувальники кіберспорту з Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Ізраїлю, Казахстану, Киргизстану, Латвії, Молдови, Росії, Таджикистану, Узбекистану, України, Естонії та багатьох інших країн, де для значної частини громадян російська мова є рідною, висловлюємо глибоке занепокоєння щодо ситуації у світовому кіберспорті.
Російська мова — основна для нас мова кіберспортивних змагань і, на превеликий наш жаль, дивитися більшість російськомовних трансляцій сьогодні неможливо через безперервну русофобію коментаторів як в ефірі, так і за його межами. Ми розуміємо ті об’єктивні причини, які призвели до подібного емоційного накалу, проте не вважаємо за можливе слухати кіберспортивне коментування з боку людей, які відкрито підштовхують свою аудиторію до вбивств усіх росіян та їхніх дітей.

Ми закликаємо найбільших ігрових видавців та турнірних операторів не допускати передачі медіаправ на свої змагання студіям коментування, чиї керівники, співробітники та медійні персони займаються пропагандою насильства. Ми також вважаємо, що кіберспортивним талантам, які публічно заявляють про ненависть до росіян, немає місця на міжнародних турнірах — The International, чемпіонатах світу, мейджорах, професійних лігах.

Російська мова є другою за популярністю мовою в кіберспортивному сегменті Twitch після англійської. На The International 10 російськомовну трансляцію дивилися 40% від усіх глядачів на Twitch — більше, ніж англійською. Dota 2 і Counter-Strike: Global Offensive є найпопулярнішими іграми в наших країнах, проте ми із задоволенням дивимося турніри з Valorant, Fortnite, Rainbow Six, Rocket League, Quake Champions, League of Legends, Mobile Legends: Bang Bang, PUBG, Free Fire , StarCraft 2, Overwatch та багато інших кіберспортивних ігор.

Неймовірно шкода втратити перегляд цих турнірів.
Однак так і станеться, якщо у команді висвітлення турнірів продовжать з’являтися люди, чия ненависть виливається у заклики до смерті дітей:
Віталій v1lat Волочай (Maincast)
Арсеній ceh9 Триноженко (Maincast)
Костянтин Leninw Сівко (Maincast)
Олександр petr1k Петрик
Олексій уХо Малецький (WePlay)

Ми щиро закликаємо цих людей одуматись, адже загрози невинним людям за національною ознакою сприяють лише круговороту ненависті у суспільстві. Кіберспорт — наймирніший, що об’єднує та інклюзивний спорт у світі. Тут немає місця для ненависті та агресії. І тільки від нас залежить, чи збережеться цей тендітний віртуальний світ — чи буде знищено.

Материалы по теме

Петиція щодо закриття Steam для росіян зібрала понад 23 000 підписів. Приєднуйся якщо згодний

В інтернеті набирає популярності петиція щодо закриття громадянам Росії доступу до сервісу steam. Зрозуміло, що стім хочуть закрити через агресію Росії щодо України.

З’явилась петиція розділити росіян та українців на Faceit.com

В інтернет створили петицію до платформи feceit.com, яка закликає розділити українців та росіян в черзі на гру.