Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський аналітик Dota 2 і колишній кіберспортсмен пожалівся на бан від VALVE, який стався через пильність українців і через який він позбувся можливості працювати на The International.

Олексій Nongrata Васильєв на трансляції поскаржився на бан від Valve. На думку Васильєва проблема не в тому, що він намалював літеру Z і інтерфейсі матчмейкінгу, а в тому, що вчасно не видалив запис з трансляції і у VALVE його побачили. 

«Від кого прилетів бан? Від Valve. Valve забанила. На прохання українських партнерів. Тисячу разів ця тема вже обмусолювалася.

Я стоятиму до кінця – мене забанили ні за що взагалі абсолютно. Я не зробив нічого. Моя єдина помилка – те, що я якимсь #### [дуже даремно] не стер VOD. От і все. Тому що я навіть цього не помітив. Усе, гайс, закрили тему», – повідомив Nongrata на трансляції.

Минулого року українці знайшли кліп, де Nongrata та KingR з тіммейтами «намалювали» Z, використовуючи інтерфейс рольового матчмейкінгу. Обидва таланти були зарошені до російськомовної студії на The International 11, проте після скандалу, який здійнявся і протесту українських талантів, VALVE забанила обох Z-патріотів і відкликала запрошення, через що вони не потрапили на TI та лишилися можливості заробити великі гонорари.

Читайте також: BetBoom анонсувала серію турнірів з величезним призовим фондом. Пояснюємо, чому ці турніри є частиною російської пропаганди

Материалы по теме

Всі зміни, які на нас очікують в Counter-Strike 2

VALVE запустили окремий розділ сайту, присвячений Counter-Strike 2. На ньому є українськомовна версія, розповідається про нові можливості гри і анонсовано закрите тестування для обраних гравців.

VALVE подала заявку на реєстрацію торгової марки CS2

0

Стало відомо, що VALVE подала заявку на реєстрацію торгової марки CS2. Фактично це означає, що компанія дійсно планує випустити другу частину Counter-Strike, проте не можна бути впевненим на 100 відсотків у тому, що це буде той самий CS:GO переведений на рушій Source 2.

Стало відомо, скільки заробляють розробники карт в CS:GO

В файлах CS:GO датамайнери знайшли відмітку про суми, які Valve заплатили розробникам за карти Anubis, Ancient та Tuscan. Судячи з зазначених у файлах сум, незалежні розробники отримали по 150 000 доларів за карту.

Vavle забанила 45 професійних гравців за нечесну гру в тому числі підставні матчі. Серед забанених всі гравці Knights

Valve повідомила про дискваліфікацію 45 гравців переважно з Китаю та Малайзії з формулюванням «за нечесну гру». Приблизно половина фігурантів отримали дискваліфікацію на 1-2 роки, інша половина отримала довічну дискваліфікацію в тому числі гравці команди Knights, які ще нещодавно брали участь у Мейджорі та грали на ТІР-1 сцені.