Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський аналітик Dota 2 і колишній кіберспортсмен пожалівся на бан від VALVE, який стався через пильність українців і через який він позбувся можливості працювати на The International.

Олексій Nongrata Васильєв на трансляції поскаржився на бан від Valve. На думку Васильєва проблема не в тому, що він намалював літеру Z і інтерфейсі матчмейкінгу, а в тому, що вчасно не видалив запис з трансляції і у VALVE його побачили. 

“Від кого прилетів бан? Від Valve. Valve забанила. На прохання українських партнерів. Тисячу разів ця тема вже обмусолювалася.

Я стоятиму до кінця – мене забанили ні за що взагалі абсолютно. Я не зробив нічого. Моя єдина помилка – те, що я якимсь #### [дуже даремно] не стер VOD. От і все. Тому що я навіть цього не помітив. Усе, гайс, закрили тему”, – повідомив Nongrata на трансляції.

Минулого року українці знайшли кліп, де Nongrata та KingR з тіммейтами «намалювали» Z, використовуючи інтерфейс рольового матчмейкінгу. Обидва таланти були зарошені до російськомовної студії на The International 11, проте після скандалу, який здійнявся і протесту українських талантів, VALVE забанила обох Z-патріотів і відкликала запрошення, через що вони не потрапили на TI та лишилися можливості заробити великі гонорари.

Читайте також: BetBoom анонсувала серію турнірів з величезним призовим фондом. Пояснюємо, чому ці турніри є частиною російської пропаганди

Материалы по теме

Valve заробляє 15 мільйонів на кожного працюючого в компанії. Стали відомі зарплати розробників CS і Dota

Видання theverge розкрило цікаві дані щодо компанії Valve, яка займає одне з ключових місць у світі геймінгу насамперед завдяки контролю платформи Steam.

Valve опублікували правила, за якими розвиватиметься кіберспорт в CS2. Детально розбираємося в змінах і робимо висновки

Valve опублікували план і правила, за якими, починаючи з 2025 року, вони беруть під повний контроль весь кіберспорт в Coounter-Strike 2.  Нова система правил чітко розділить всі турніри на рейтингові і нерейтингові, тим самим сепарує важливі турніри від другорядних, а також побудує чіткий розклад найважливіших змагань, який буде відомим на два роки вперед.

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.

sdy протестував нову гру Valve – deadlock і залишив відгук з власними враженнями

0

Віктор sdy Оруджев отримав доступ до альфи нової гри від Valve – deadlock. Професіонал CS трохи пограв і дав позитивний відгук, зазначивши, що гра ще дуже сира, але має великий кіберспортивний потенціал.