Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Розробники кіберспортивного шутера Warface повідомили, що закриють російські сервери гри найближчим часом. Всім гравцям, які грали на цих серверах для збереження їх акаунтів і покупок на них рекомендують зробити міграцію на інші сервери.

З 19 вересня доступ до російської веб-сторінки Steam закрито. Усі інші функції все ще доступні. Через 90 днів доступ до російського сервера Warface в Steam буде повністю закритий.

Припинення підтримки російського сервера Steam стосується Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану.

Warface — комп’ютерна гра в жанрі масового розрахованого на багато користувачів онлайн-шутера від першої особи. Гра розроблена студіями компанії Crytek: українською філією Crytek Kiev, британською філією Crytek UK та турецькою філією Crytek Istanbul, з 2019 року за неї відповідає студія Blackwood Games.

Материалы по теме

Російські спортсмени масово змінюють громадянство, щоб залишитися в спорті, а кіберспортсмени і так не мають жодних проблем

Через міжнародні санкції щодо російських спортсменів російське громадянство на громадянство інших країн у 2022-2023 роках змінили понад 100 спортсменів з країни-терориста.

Річард Льюїс написав провокативну статтю про росіян в кіберспорті. Розповідаємо, чому українцям потрібно почати з себе, перед тим, як критикувати журналіста

Відомий кіберспортивний журналіст Річард Льюїс випустив чергову провокаційну статтю, яка містить багато суперечливих відомостей і дуже образила багатьох українців. В статті здебільшого відчувається співчуття автора до росіян, які потерпають від санкцій в кіберспорті.

Virtus.pro вдалося обійти санкції, введені через агресію Росії проти України. Клуб знову буде виступати під своєю назвою

Російському клубу Virtus.pro вдалося провернути аферу зі зміною власника і тепер команда виходить з під міжнародних санкцій, про що повідомили у самому клубі.