Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Снайпер состава Natus Vincere Александр s1mple Костылев стал MVP турнира IEM Cologne 2021. Об этом сообщает официальный Twitter-аккаунт IEM.

Игрок закончил турнир со статистикой 0.96 KPR и 93.1 ADR и рейтингом 2.0 1.51.

Напомним, что сегодня rоманда Natus Vincere стала чемпионом турнира IEM Cologne 2021, обыграв в финале G2 cо счётом 3:0, а Костылев установил рекорд по эйсам за один турнир.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Мы не смотрим на игру как на победу или поражение». Интервью с somedieyoung о философии Team Spirit и строгом карантине на IEM Cologne 2021

Турнир IEM Cologne 2021 пройдёт с 6 по 19 июля в формате LAN в Кёльне в отеле Hyatt Regency Cologne. 24 команды разыграют один миллион долларов и рейтинговые очки ESL Pro Tour и BLAST Premier. Следить за ходом турнира Вы можете у нас на сайте в специальном репортаже.

Материалы по теме

ВІДЕО. Темна сторона Сімпла від Good Game Gentlemen

0

На каналі Good Game Gentlemen вийшло чудове відео про темний бік біографії Олександра s1mple Костилєва. З нього можна дізнатися про дружбу генія CS з росіянами, читерство, скам і інше. Рекомендуємо до перегляду як завжди якісний контент джентельменів.

Олександр s1mple Костилєв хотів зіграти шоу-матч проти росіянина Donk, але йому заборонили NAVI

Олександр s1mple Костилєв прагнув зіграти проти російського вундеркінда CS2 Donk в шоу-матчі, де також мали зіграти його друзі стрімери Evelon і Buster, а також відомий російський кіберспортивний діяч Overdrive, який і був ініціатором події.

Олександр s1mple Костилєв став блогером. Дивитися перший влог на Youtube

Олександр s1mple Костилєв став блогером. Мегазірка CS виклав перший влог “On The Bench” на каналі свого спільного з братом проекту All Stars Promotion і з відео зрозуміло, що такі влоги тепер будуть з’являтися регулярно.

За дебютом s1mple у Counter-Strike 2 одночасно стежили 273 тисяч глядачів

Один із найкращих українських кіберспортсменів — Олександр s1mple Костилєв — провів перший офіційний матч в Counter-Strike 2. Снайпер Natus Vincere виступив за клуб Falcons із Саудівської Аравії на правах короткострокової оренди. Дебют s1mple у новій грі відбувся на турнірі BLAST Premier: Spring Showdown 2024 у матчі Falcons проти шведської команди Metizport.