Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сам Гейб Ньюелл — засновник Valve, компанії, яка створила гру Dota 2, на трансляції поздоровив Данила Dendi Ішутіна з мільйоном підписників та Twitch.

«Dendi, привіт! Хочу, щоб ти знав, що в тебе є ще 999  999 фоловерів на Twitch. Вітаю», — сказав бос Valve. 

 

Dendi є справжньою легендою Доти і, мабуть, найвідомішим дотером у світі. Не дивлячись на вік, Ішутін продовжує змагальну кар’єру, регулярно стрімить і розвиває свою власну кіберспортивну організацію B8. 

В першому сезоні DPC 2023 року команда Денді змогла впоратися і залишилася грати в першому дивізіоні Північної Америки.

Читайте також: В CS:GO відбувається щось незрозуміле, протягом місяця гра декілька разів побила рекорд піку гравців онлайн

Материалы по теме

Всі зміни, які на нас очікують в Counter-Strike 2

VALVE запустили окремий розділ сайту, присвячений Counter-Strike 2. На ньому є українськомовна версія, розповідається про нові можливості гри і анонсовано закрите тестування для обраних гравців.

VALVE подала заявку на реєстрацію торгової марки CS2

0

Стало відомо, що VALVE подала заявку на реєстрацію торгової марки CS2. Фактично це означає, що компанія дійсно планує випустити другу частину Counter-Strike, проте не можна бути впевненим на 100 відсотків у тому, що це буде той самий CS:GO переведений на рушій Source 2.

Стало відомо, скільки заробляють розробники карт в CS:GO

В файлах CS:GO датамайнери знайшли відмітку про суми, які Valve заплатили розробникам за карти Anubis, Ancient та Tuscan. Судячи з зазначених у файлах сум, незалежні розробники отримали по 150 000 доларів за карту.

Vavle забанила 45 професійних гравців за нечесну гру в тому числі підставні матчі. Серед забанених всі гравці Knights

Valve повідомила про дискваліфікацію 45 гравців переважно з Китаю та Малайзії з формулюванням «за нечесну гру». Приблизно половина фігурантів отримали дискваліфікацію на 1-2 роки, інша половина отримала довічну дискваліфікацію в тому числі гравці команди Knights, які ще нещодавно брали участь у Мейджорі та грали на ТІР-1 сцені.