Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Киберспортсмен Андрей ALWAYSWANNAFLY Бондаренко на своем стриме поделился своим мнением о Евгение Sh4dowehhh Алексееве и назвал его лучшим теренром, а также рассказал, чем ему помогал Mag.

О Маге:

Рассказываю, чем помогал Маг: мы начали распикивать друг против друга. Один пикал за нас, а один – за врагов. и так мы понимали абсолютно каждый пик врага, мы были готовы ко всему. И помогал также по драфтам, включал реплеи некоторые. Но решение на драфте всегда принимал я, до прихода Рамзеса.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Чувак, чей Крым?» Украинское сообщество возмущено словами s1mple на стриме

Также он отметил скилл Sh4dowehhh:

Кто лучший тренер? Это Евгений Sh4dowehhh Алексеев. Жека был аху***м, потому что он понимал дох** в драфтах и билдах. Он пикал полностью героев. Они сидели с Айратом и Жека офигенно драфтил и понимал, какие билды нужно брать.

Напомним, что 25 мая стало известно, что ALWAYSWANNAFLY, а также мидер команды Богдан Iceberg Василенко покинули Natus Vincere. Недавно стало известно, что киберспортивный клуб NAVI перевёл состав по Dota 2 в инактив, перед этим команду покинул Акбар SoNNeikO Бутаев, бывший капитан NAVI.

Материалы по теме

NAVI з Dota 2 – історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова “Нова Ера” NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що “команда має великий потенціал” з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.

Sh4dowehhh розповів про феноменальну суму, яку заплатили за права на російськомовну трансляцію Arlington Major

Євген Sh4dowehhh Алексєєв на своєму стрімі повідомив про те, скільки насправді коштували права на російськомовну трансляцію PGL Arlington Major.

Iceberg з ALWAYSWANNAFLY зібрали команду, але не змогли пройти відкриті кваліфікації DPC

0

Кіберспортсмени Богдан Iceberg Василенко та Андрій ALWAYSWANNAFLY Бондаренко зібрали склад Fly To Lose та взяли участь у відкритій кваліфікації до третього туру DPC у Східній Європі. На жаль як і команда B8 команда Айсберга програла, та вилетіла з кваліфікацій.

“У моєму розумінні кіберспорт СНД повинен вижити. Якщо він не виживе, то в доті по факту буде мінус сцена у нашому регіоні” – alwayswannafly розповів про бачення сцени та своє волонтерство

Український професійний гравець Андрій alwayswannafly Бондаренко на благодійному стрімі розповів про те, як несподівано сам для себе став волонтерити під час війни та зібрав купу грошей на допомогу Україні. Також Андрій поділився думкою, що без змішаних команд в доті регіон не виживе та просто загине.