Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

 Алексей OverDrive Бирюков на своей фан-страничке Вконтакте сообщил, что состав QBF приобрел холдинг Winstike.

maxresdefault

Сумма предполагаемой сделки неизвестна. По словам Алексея Quantum Bellator Fire соберут новый состав, а он будет выступать в качестве консультанта. В 2017 году холдинг получил $10 000 000 инвестиций. Генеральный директор Ярослав Комков планирует открыть несколько составов, а также построить киберспортивные арены в Европе и Азии. 

Состав  Quantum Bellator Fire попал в восьмерку лучших команд на ELEAGUE Major 2018. Команда гарантировала себе место на предстоящем мейджоре в Лондоне.

Состав  QBF:

 Кирилл Boombl4 Михайлов
 Савелий jmqa Брагин
 Ауримас Kvik Квакшис
 Никита WaterfallZ Матвеев
 Григорий balblna Олейник

Источник

Материалы по теме

NAVI з Dota 2 — історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова «Нова Ера» NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що «команда має великий потенціал» з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.

Скільки заробляють професійні гравці CS:GO в залежності від місця у рейтингу HLTV? Інсайдер поділився інформацією

Відомий інсайдер OverDrive поділився рівнем середніх зарплат серед професійних гравців у CS:GO у серйозних клубах. За словами Бірюкова, зарплати залежать в першу чергу від місця команди у рейтингу HLTV.

Інсайдер повідомив, що Edward та Bondik збирають нову українську команду. Читайте подробиці

Відомий інсайдер OverDrive повідомив, що за його інформацією до змагального CS:GO повертаються ветерани, які останнім часом пропали зі сцени у складі з менш відомими і більш молодими гравцями.

«Я чув, що NAVI дозволили російським гравцям жити в Росії, просто це не афішувати» — OverDrive поділився інсайдом та думками про звільнення Бумича

Відомий російський інсайдер Олексій OverDrive Бірюков повідомив про те, що за його інформацією NAVI дозволили залишатися російським гравцям в Росії, головне це не афішувати. Також, на думку Овердрайва, Бумича звільнили тільки через тиск суспільства, бо в NAVI вже не було іншого виходу.