Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стали відомі всі команди, які братимуть участь в американському RMR BLAST Paris Major. Загалом 16 команд з Північної та Південної Америк зберуться на лані, щоб розіграти між собою лише п’ять запрошень на Мейджор, причому лише найкраща команда отримає запрошення у стадію легенд.

На RMR отримали запрошення

FURIA
Team Liquid

Пройшли через кваліфікації

paiN
Complexity
mibr
yur
Detonate
Nouns Esports
LOS+one
BESTIA
Imperial Esports
Fluxo
Flamengo Esports
Paqueta Gaming 
Fuscao 1500
00Nation

Головною сенсацією відбіркових став виліт з турніру команди Evil Geniuses. Останні роки іменитий американський клуб експериментує з нестандартним для кіберспорту форматом складу, так в EG грає аж 15 гравців. Клуб намагається копіювати практики традиційних командних видів спорту, проте результат показує, що такий підхід в кіберспорті не працює. 

На північно-американських закритих кваліфікаціях EG виграли три і програли два матчі, після чого зіграли стикувальний матч останнього шансу, в якому програли команді LOS+oNe з рахунком 0-2 по картах і посіли 8 непрохідне місце. 

Нагадаємо, що сам RMR відбудеться на початку квітня.

Читайте також: В Росії планують притягнути до кримінальної відповідальності Бустера, Медісона, Кріда та ще 12 блогерів

Материалы по теме

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.

Польська п’ятірка Anonуmo повністю розпустила свій склад після провалу на кваліфікаціях на RMR

0

Відома польська команда Anonуmo повідомила про дизбанд після провалу на відбіркові до RMR BLAST Paris Major. Судячи з коментарів гравців всі вони сильно підгоріли і просто не хочуть далі грати разом.

Український гравець відомого клубу несподівано пройшов на закриті кваліфікації на Asia-Pacific RMR

0

Український гравець Павло uQlutzavr Білов, який технічно знаходиться на лаві запасних в клубі IKLA, несподівано пройшов на закриті кваліфікації RMR BLAST Paris Major в регіоні Середнього Сходу.

Тренер EG взяв на себе провину за програш команди на закритих кваліфікаціях до RMR

0

Тренер Evil Geniuses з CS:GO Даніель Vorborg Vorborg взяв на себе провину після того, як команда не змогла пройти кваліфікацію на BLAST Paris Major і у соціальних мережах почалася травля команди і звинувачення керівництва клубу у некомпетентності.