Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сьогодні G2 вирішили остаточно зруйнувати всі пікеми та передбачення аналітиків на цей BLAST. Взагалі G2 — це найбільший феномен сучасного CS:GO, бо спочатку вони беруть в команду HooXi, з якого всі кепкують і називають похибкою, потім беруть з ним великий турнір, дивуючи всіх і змушуючи аналітиків перевзуватися на льоту, потім провалюються так, що не виходять на Мейджор і всі знову перевзуваються з криками: «я ж казав, що Хуксі це помилка» і нарешті підносять черговий твіст, даючи бій FaZe та обігруючи чемпіонів Мейджора, а потім і Vitality.

Перша гра — це був справжній геноцид бджіл. У матчі, де Зайву та компанію вважали фаворитами, які щойно обіграли NAVI 2-0, Хуксі та компанія їх просто знищили. 16-3 — це вже майже заявка на вихід у фінал турніру.

G2 цілком могли виграти і з рахунком 2-0 по картах, дивом Vitality дотисли і перевели гру на десайдер, але це було лише відтягування часу. 

Доля матчу вирішувалася на Anubis і G2 тут довели свою перевагу. Впевнений рахунок 16-11 і команда, яку вважали аутсайдерами, через поразки на RMR вже у півфіналі перегонів за мільйон доларів. 

З такою грою булоб цікаво побачити перемогу G2 у фіналі турніру. Такий поворот подій був би самим непередбачуваним та феєричним завершенням цього і без того божевільного року.

Читайте також: Український професіонал з Apex Legends грає з кабінету лікарні через перебої з електрикою

Материалы по теме

BLAST змінюють дати Major RMR та Spring Showdown через накладки у щільному розкладі турнірів

0

Організатор турніру BLAST оголосив про зміни в датах паризьких Major RMR і Spring Showdown, перенісши Showdown на два тижні вперед і скоригувавши розклад RMR.

NAVI ледь не програли Complexity, але завдяки камбеку змогли отримати путівку на BLAST Spring Final

0

NAVI з великими проблемами, але змогли впоратися з Complexity і отримали пряме запрошення на весняний фінал BLAST, який відбудеться у Вашингтоні.

Веснянні фінали BLAST відбудуться у Вашингтоні, округ Колумбія, США

0

У місті Вашингтон, округ Колумбія відбудуться весняні фінали BLAST, про це турнірний оператор повідомив у своїх соціальних мережах. Турнір прийматиме арена на 4 000 глядачів. Загалом на чемпіонаті буде розіграно 425 000 доларів США, а подія проходитиме з 7 по 11 липня.

G2 вдруге за турнір розгромили NAVI на BLAST Premier Spring Groups 2023

0

Вдруге за турнір G2 просто знищили NAVI, ставши лакмусовим папірцем оновленого складу чорно-жовтих. Матч, який скінчився з сухим рахунком 2-0, чітко показав, що українсько-російська команда знаходиться дуже далеко від свого топового рівня.