Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сьогодні G2 вирішили остаточно зруйнувати всі пікеми та передбачення аналітиків на цей BLAST. Взагалі G2 – це найбільший феномен сучасного CS:GO, бо спочатку вони беруть в команду HooXi, з якого всі кепкують і називають похибкою, потім беруть з ним великий турнір, дивуючи всіх і змушуючи аналітиків перевзуватися на льоту, потім провалюються так, що не виходять на Мейджор і всі знову перевзуваються з криками: “я ж казав, що Хуксі це помилка” і нарешті підносять черговий твіст, даючи бій FaZe та обігруючи чемпіонів Мейджора, а потім і Vitality.

Перша гра – це був справжній геноцид бджіл. У матчі, де Зайву та компанію вважали фаворитами, які щойно обіграли NAVI 2-0, Хуксі та компанія їх просто знищили. 16-3 – це вже майже заявка на вихід у фінал турніру.

G2 цілком могли виграти і з рахунком 2-0 по картах, дивом Vitality дотисли і перевели гру на десайдер, але це було лише відтягування часу. 

Доля матчу вирішувалася на Anubis і G2 тут довели свою перевагу. Впевнений рахунок 16-11 і команда, яку вважали аутсайдерами, через поразки на RMR вже у півфіналі перегонів за мільйон доларів. 

З такою грою булоб цікаво побачити перемогу G2 у фіналі турніру. Такий поворот подій був би самим непередбачуваним та феєричним завершенням цього і без того божевільного року.

Читайте також: Український професіонал з Apex Legends грає з кабінету лікарні через перебої з електрикою

Материалы по теме

Vitality підписали потужний склад зі Starcraft II. Причини такого дивного рішення

0

Європейська кіберспортивна організація Team Vitality завдяки стратегічному партнерству з південнокорейською командою ONSYDE відкрила склад зі StarCraft II.

Головний спонсор NAVI став бетинговим партнером турнірів серії BLAST

0

Провідний турнірний оператор BLAST повідомив про те, що їх партнером стала букмекерська компанія GG.BET. В BLAST відмітили, що співробітництво стало логічним кроком з огляду на те, що букмекер вже є провідним партнером NAVI та Vitality, які є партнерами франшизи BLAST.

Два гравці Team Spirit пропустять BLAST, слот на який команда придбала нещодавно. Росіян не хочуть бачити в Європі

0

Двоє гравців російського клубу Team Spirit, який нещодавно став партнером BLAST і отримав право змагатися в цій франшизній лізі, не зможуть зіграти на першому для клубу турнірі після укладання угоди.

BLAST підписали багаторічну угоду з Epic Games на проведення турнірів з Fortnite і Rocket League

Турнірний оператор BLAST, відомий насамперед своєю екосистемою турнірів BLAST Premiere з Counter-Strike оголосив, що буде проводити найбільші кіберспортивні турніри Epic Games.