Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Известный комментатор Виталий v1lat Волочай прокомментировал уровень организации ONE Esports Singapore Major 2021.

В рамках подкаста, где обсуждались все самые свежие новости, а также ONE Esports Singapore Major, v1lat сказал следующее:

Очень много моментов, которые сделаны абы как. Все упирается в деньги. По-моему, это просто очевидно. То, что команда прилетает за два дня, просто упирается в деньги. Видимо, все-таки в этом мейджоре Valve участия не принимает. Это такой же мейджор, как были в прошлом сезоне. Организаторы полностью за все платят, и только половину призового фонда (или сколько там) оплачивает Valve. Если это работает так, что платит PGL, то у меня претензии снимаются, потому что да, это дорого.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Экстрасенс Светлана поделилась прогнозами на Wild Card стадию мейджора по Dota 2 в эфире Maincast

Следить за ходом событий на долгожданном мейджоре по Dota 2 можно с помощью нашего репортажа.

Материалы по теме

Річард Льюїс написав провокативну статтю про росіян в кіберспорті. Розповідаємо, чому українцям потрібно почати з себе, перед тим, як критикувати журналіста

Відомий кіберспортивний журналіст Річард Льюїс випустив чергову провокаційну статтю, яка містить багато суперечливих відомостей і дуже образила багатьох українців. В статті здебільшого відчувається співчуття автора до росіян, які потерпають від санкцій в кіберспорті.

V1lat розкритикував Vavle, за те, що ті запросили талантів, що підтримують війну та геноцид українців і пообіцяв, що українськомовна трансляція буде найкращою

Віталій V1lat Волочай прокоментував особистостей, які будуть талантами на The International 11. Відомий коментатор не розуміє, як українці будуть працювати разом з росіянами, багато з яких підтримували Путіна, причому відкрито.

Vavle оголосили список талантів на The International 11. Віталій V1lat Волочай емоційно прокоментував подію

Valve нарешті оголосили список всіх талантів, які будуть висвітлювати основну частину The International 11 на ключових для Valve мовах.

Віталій Волочай розповів про те, скільки коштували права на трансляцію TI, та як вони дісталися WePlay та російській студії

Співзасновник студії Maincast Віталій V1lat Волочай розповів, як так вийшло, що транслювати The International будуть WePlay, а не його студія. Також відомий коментатор підтвердив чутки, що права на російськомовну трансляцію продали букмекеру BetBoom і транслювати найголовніший турнір буде казахстанська прокладка російської студії UCC.