Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сооснователь студии Maincast Виталий v1lat Волочай прокомментировал ситуацию на Dota Pro Circuit 2021-2022, а если быть точнее — вылеты Alliance и Invictus Gaming во вторые дивизионы.

Виталий v1lat Волочай:

Каким бы первый сезон не получился «пока что бессмысленным», но вылеты The Alliance и iG во вторые дивизионы это конечно события, которые переворачивают ландшафт доты чуток.

Ситуация в первом дивизионе Dota Pro Circuit для Китая:

Ситуация в первом дивизионе Dota Pro Circuit для Западной Европы:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Почему Valve плевать на Dota 2? Вопрос с ответом на поверхности

На данный момент команда Alliance проиграла 5 матчей на Dota Pro Circuit. 18 января они встретятся с Team Liquid. IG играет на DPC для Китая со статистикой 1:4, у них пока есть возможность сохранить своё место.

Материалы по теме

Віталій v1lat Волочай показав пікап для боротьби з російськими окупантами, на який він зібрав гроші на стрімі

Коментатор студії Maincast Віталій v1lat Волочай показав вже підготовлений до бойових дій пікап, на який він зібрав гроші на стрімі. Вже найближчим часом автівка поїде на фронт допомагати ЗСУ захищати незалежність України.

В Росії на Вілата написали донос та завели кримінальну справу за публічний заклик до вбивства громадян РФ

На коментатора студії Maincast Віталія V1lat Волочая завели кримінальну справу в Росії. Про це сьогодні повідомив Віталій у своєму телеграмі.

V1lat на стрімі збирав гроші на полк Азов і одночасно захищав росіян в NAVI. Читайте всі ключові цитати

V1lat провів благодійний стрім, на якому збирав донати на закупівлю відстанемір для полку Азов. Під час гри відомий коментатор висловив думку відносно ставлення до росіян у NAVI, про росіян у Maincast, а також розповів на яких умовах він погодиться коментувати The International російською мовою.

Це я багато років, і до і після початку війни в 2014 році … кричав і пропагував «СНГ-киберспорт» — V1lat визнав свою провину в пропагуванні єдиного СНД-кіберспорту

У своєму каналі в телеграм Віталій V1lat Волочай визнав, що він є головним винуватцем просування ідеології СНГ-кіберспорту. Співзасновник студії Maincast вважає, що саме його дії зробили нинішнє покоління гравців та уболівальників таким толерантним до росіян в кіберспорті навіть у часи війни.