Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стало відомо, що VALVE подала заявку на реєстрацію торгової марки CS2. Фактично це означає, що компанія дійсно планує випустити другу частину Counter-Strike, проте не можна бути впевненим на 100 відсотків у тому, що це буде той самий CS:GO переведений на рушій Source 2.

Дійсно, цілком можливо, що VALVE просто переведе популярний командний шутер на новий рушій і переназве гру, проте можливий і варіант, що компанія планує почати розробку продовження CS. 

Судячи з документа, заявку тільки но подали і на її розгляд та оформлення торгової марки знадобиться час. В описі до заявки йдеться про наступне:

Позначка: реєстрація торгової марки CS2™ призначена для охоплення категорій розважальних послуг, а саме надання послуг онлайн-відеоігор; послуги у сфері он-лайн розваг, а саме комп’ютерних ігор в режимі онлайн; надання онлайнових комп’ютерних ігор та онлайнових відеоігор; послуги електронних ігор, що надаються через Інтернет; надання інформації у сфері комп’ютерних ігор та розваг через Інтернет; організація змагань, пов’язаних із відеоіграми, освітою у відеоіграх та розвагами у відеоіграх;

Читайте також: БК Паріматч припинив роботу в Україні

Материалы по теме

Арсеній Ceh9 Триноженко протестував та зробив огляд на Counter-Strike 2

0

Арсеній Ceh9 Триноженко протестував Counter-Strike 2 і поділився своїми враженнями. На думку Чемпіона світу в CS 1.6 гра стала більш мультяшною і схожою на Valorant чи Fortnite, проте для повної оцінки треба грати довше.

Всі зміни, які на нас очікують в Counter-Strike 2

VALVE запустили окремий розділ сайту, присвячений Counter-Strike 2. На ньому є українськомовна версія, розповідається про нові можливості гри і анонсовано закрите тестування для обраних гравців.

VALVE презентувала Counter-Strike 2 і пообіцяла випустити гру вже влітку 2023 року

VALVE офіційно презентувала Counter-Strike 2 і пообіцяла випустити гру влітку. Компанія показала три ролики з ігровим процесом в яких розповіла про нову систему зарахування ігрових дій, для якої неважливий тікрейт сервера, продемонструвала, як працюють оновлені димові гранати та повідомила, як зміняться карти та графіка гри.