Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вперше в історії Valve публічно відкрила запити на отримання ліцензій на офіційні прямі трансляції The International 2022. За словами операторів ринку своєрідні тендери проводилися і раніше, але це не виносилося у публічну площину.

Офіційна заява Valve 

Триває підготовка до The International 2022, яка відбудеться в прямому ефірі в Сінгапурі в жовтні.

Для плей-офф (20-23 жовтня) і фіналу (29-30 жовтня) ми зараз приймаємо пропозиції від компаній, які зацікавлені в прямій трансляції подій The International 2022 російською, китайською, португальською (Бразилія) та іспанською (Латинська Америка) мовами. Документацію RFP (Запит пропозицій) можна знайти тут, а форму пропозицій можна знайти тут.

Запити на ліцензії на мовлення також доступні для респондентів усіх мов, які не включені до основних мов мовлення The International 2022 (англійська, російська, китайська, португальська (Бразилія) та іспанська). Будь ласка, скористайтеся цією формою, щоб подати запит на ліцензію на мовлення.

Ми дякуємо всім за інтерес до співпраці з нами на The International 2022.


Коментар Gameinside: Дійсно Valve і раніше видавала ліцензії, хоча і не афішувала це. Так минулого року Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація (UPEA) отримувала ліцензію від Valve і транслювала головний турнір року з Dota 2 українською мовою. Технічну підтримку трансляції забезпечувала студія Maincast, а коментували ігри таланти UACast.

Судячи з усього Vavle сподобалася ідея локальних трансляцій різними мовами й компанія вирішила популяризувати це. З іншого боку новина наробила галасу і у суспільстві виникло питання, чи зможуть на TI 2022 потрапити таланти різних студій, чи тендер виграє якась одна студія і саме вона буде визначати, хто саме поїде на одинадцятий The International?

Читайте також про гучну заяву Торіна Шилдса стосовно ери NAVI.

Материалы по теме

Як дивитися IEM Cologne 2022: трансляція, розклад, команди та цікаві факти

Починається IEM Cologne 2022 — одна з найцікавіших подій року у CS:GO. Пропонуємо нашим читачам разом спостерігати за цим надзвичайно цікавим турніром, який завершує перше півріччя у змагальному CS:GO найвищого рівня.

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.