Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Отримавши першу перемогу в серії у футболці Natus Vincere, Віктор sdy⁠ Оруджев дав коротке інтерв’ю порталу HLTV. Ми зробили для вас переклад.

Natus Vincere увійшли до фіналу BLAST Premier Spring у часи вторгнення Росії в Україну та щойно кікнувши свого капітана Кирила ⁠Boombl4 Михайлова. sdy взяли в команду у якості тимчасової заміни і його майбутнє залежить від результату цього турніру.

Турнір в Лісабоні почався для NAVI невдало, з програшу OG, але вже в наступному матчі вони виграли в BIG з рахунком 2-0 і вийшли в Play-off турніру. 

Після цієї важливої перемоги sdy поспілкувався з HLTV, щоб розповісти про те, як він приєднався до Natus Vincere і про те, як це грати з Олександром ⁠s1mple⁠ Костилєвим, а також про свою думку щодо Дениса electroNic⁠ Шаріпова, як ігрового лідера.

Вітаємо, як ви почуваєтеся після першої перемоги в матчі за NAVI?

Все чудово, я щасливий, що ми не вилетіли з турніру.

Чи очікували ви отримати дзвінок від NAVI?

Ні, не дуже, я був здивований, як я вже згадував у деяких інтерв’ю. Мій агент справді добре попрацював.

Як це було прийти в команду, почати співпрацювати гравцями?

У них є якісь труднощі, якісь проблеми, але в цілому ми намагаємося робити все можливе, тренуємось і виправляємо свої помилки в грі, і, як бачите, з кожним днем у нас виходить все краще.

Якою була ситуація з роллю в грі для вас, NAVI запитали вас, де ви хотіли б зіграти, чи ви підходите для того, що їм потрібно?

В більшості випадків я вписуюся у звичні для мене позиції, мені все підходить, тому що я універсальний гравець і раніше грав багато позицій. Звичайно, є ролі, які я раніше не грав, але це добре, я звикаю і буду вчитися чомусь новому – це круто.

Ви очікували перемогу з рахунком 2-0 над BiG?

Я нічого не очікував від цієї гри, я просто прийшов і грав раунд за раундом, от і все.

s1mple у цій серії показав вінтажний перфоменс; як це грати з гравцем, якого багато хто вважає GOAT?

Це хороший досвід, особливо коли ви бачите, як він робить своє «шоу», якщо це можна так назвати (усміхається). Це пекельний досвід.

Чи є мета виграти цей турнір?

Я не ставив таку мету для себе, але для всієї команди звісно ми цього прагнемо. Для мене, я намагаюся йти крок за кроком, моя мета – грати все краще з кожним днем.

Яким, з вашої точки зору, є electroNic як лідер у грі?

Я думаю, що він шалено розумна людина в грі та поза грою, і він чудово справляється з роботою, тому що бачить гру на іншому рівні. Він просто хороший.

Читайте також інтерв’ю з Олександром s1mple Костилєвим перед BLAST Premier Spring Final 2022

Материалы по теме

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.

Українська кіберспортивна академія The Champions відновила свою роботу

Відновили свою роботу наші друзі українська кіберспортивна академія The Champions. Це єдина в Україні академія кіберспорту з професійним підходом, де організацією та навчанням займаються справжні професіонали.