Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Наратив про кіберспорт поза політикою вкотре спростовує той факт, що китайські команди, які відвідають турнір президента Росії Путіна їдуть на змагання за вказівкою керівництва Китаю. Про це в телеграм повідомив Віталій V1lat Волочай. За його словами він переговорив з рядом китайських клубів і з’ясував, що колективи з піднебесної отримали пряму вказівку від Мінспорту Китаю. Також стало відомо, що клуб G2.iG буде грати на турнірі в Казані без приставки G2. 

Вдалося трохи поспілкуватися з китайськими клубами, щодо державної шабашки в Казані. На турнір заявлені, LGD, G2.iG, Xtreme, Azure Ray.

iG погодилися на турнір, ще до того як з ними домовилися про співпрацю G2. Для G2 команда по доті потрібна, щоб брати участь у загальному заліку Esports World Cup. І G2, як організація намагалася зупинити iG, але так як це не купівля клубу, а просто співпраця, то iG вирішили їхати.

На цьому турнірі, команда не буде виступати, як G2.iG, а буде грати як просто iG. Бо G2 не має жодного бажання заляпуватися у таке лайно. Чи продовжиться співпраця далі? Думаю так, продовжиться, і після турніру цей клуб знову буде грати під тегом G2.iG.

Що вдалося ще дізнатися. Деякі гравці і тренери, особливо олдскульні, або досвідчені, не хочуть летіти на росію. Y’, xioa8, XinQ говорили всередині клубів, що це може дуже погано повпливати на їх майбутнє, але є одне але.

Турнір в Казані проводиться за підтримки уряду тимчасово існуючої рф, і фактично міністерством спорту рф, і 4 китайські клуби, які мають зіграти на цьому турнірі – це пряма домовленість Мін Спорту Китаю та рф. По факту на клуби в Китаї цей запит спустила партія. 

А в Китаї, як на болотах, якщо партія сказала треба, то комсомол відповідає – так.

Є ймовірність що хтось з гравців захворіє, і підхопить ковід, але клуби там будуть.

Материалы по теме

V1lat пообіцяв світовим грандам Dota 2 влаштувати пекло через їх бажання поїхати на турнір “Ігри майбутнього”

Український коментатор Віталій V1lat Волочай спробував привернути увагу чисельних команд, які планують брати участь в турнірі Путіна Ігри майбутнього. Він пригрозив топовим світовим колективам проблемами з візами через їх підтримку тероризму.

Операційний директор Федерації кіберспорту України розповів, чим займається UESF, чому Монте виключені зі збірної України і назвав нападки v1lat наклепом

На тлі гучного скандалу, спровокованого неможливістю Монте виїхати на IEM Sidney, коли деякі кіберспортивні діячі спробували перекласти всю відповідальність на Федерацію кіберспорту України відбувся подкаст, в якому операційний директор UESF Едуард Анохін спробував відповісти на всі незручні питання.

v1lat звинуватив Федерацію кіберспорту в проблемах Monte і його знову спіймали на брехні. Розповідаємо, навіщо ведеться кампанія по знищенню репутації UESF

Віталія v1lat Волочая в котрий раз спіймали на брехні. Хедлайнер Maincast з фантастичною регулярністю намагається знищити репутацію  Федерації кіберспорту України. Розказуємо про черговий скандал і розповідаємо навіщо v1lat це робить.