Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стали відомі суперники українців на Чемпіонаті світу від всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Нагадаємо, що турнір відбудеться восени в румунському місті Яси, а Україну буде представлено в чотирьох з п’яти дисциплін, а саме в CS:GO, Dota 2, PUBG Mobile та Mobile Legends.

В CS:GO українці потрапили до групи B, де разом з ними гратимуть збірні Тунісу, Узбекистану, Колумбії, Саудівської Аравії та Данії. З групи в наступну стадію виходитиме три команди.

В Dota 2 Українці гратимуть зі збірними Еквадору, М’янми та Філіппін. З групи виходитиме дві команди.

Ще у двох дисциплінах склад груп поки не визначився. Загалом в кожній з дисциплін буде розіграно по 100 тисяч доларів, тому цей чемпіонат IESF стане найбільшим в багаторічній історії турніру. 

Материалы по теме

Федерація кіберспорту Росії протестує щодо рішення IESF. Каже, що залишиться вірною прапору Росії

Федерація кіберспорту Росії на своєму офіційному сайті виклала хронологію подій і висловила протест щодо рішення міжнародної федерації кіберспорту IESF допускати російських спортсменів до своїх змагань виключно в нейтральному статусі і під нейтральним прапором.

Перемога UESF. Міжнародна федерація кіберспорту IESF допускатиме на турніри росіян тільки під нейтральним прапором

Стало відомо, що після розгляду скарги Федерації кіберспорту України UESF, Міжнародна федерація кіберспорту IESF прийняла рішення дозволити росіянам виступати на їх турнірах в тому числі на майбутньому Чемпіонаті Світу в Ріяді виключно в нейтральному статусі під нейтральним прапором.

Monte виграли українскі відбіркові з Dota 2 від федерації UESF і гратимуть на європейських відбіркових за путівку на Чемпіонат Світу

0

Dota 2 склад українського клубу Monte став переможцем українських кваліфікацій від Федерації кіберспорту України на Чемпіонат світу національних збірних, який відбудеться в Саудівській Аравії.

Всесвітня федерація кіберспорту IESF оголосила рекордний призовий фонд свого Чемпіонату світу і його розподіл

Цього року всесвітня федерація кіберспорту IESF розіграє найбільший призовий фонд у своїй історії, провівши 16-й Чемпіонат світу серед збірних країн. Турнір відбудеться в Саудівській Аравії.