Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вперше в історії в другу лігу Південної Кореї з LoL команда підписала дівчину. Liiv SANDBOX оголосила про підписання Jeon DangMoo Su-jin у свою команду LSB Challengers.

DangMoo є гравцем підтримки та першою жінкою, яка буде грати у професійній лізі найсильнішого регіону League of Legends. 

Хоча, як професійний гравець у LoL дівчина не надто відома, у Південній Кореї вона досить популярна, як стрімер та ютубер. Так у неї на ютубі нараховується 250 тисяч підписників, а на Twitch за нею слідкують 185 тисяч фанів. Переважно дівчина створює контент, пов’язаний з LoL. 

Екосистема LoL побудована таким чином, що гравчиня не гарантує собі місце в стартовому складі, бо в командах є запасні гравці. За місце сапорта в грі DangMoo доведеться конкурувати з іншим гравцем команди Хонгом PlanB Су Джіном. 

У будь-якому разі підписання DangMoo є історичним, бо останнім часом Riot почали активно розвивати жіночий кіберспорт і проводити окремі змагання для дівчат, тому підписання дівчини в чоловічу команду виявилося повною несподіванкою. 

Читайте також: Колишній геймдиректор VALORANT перейшов під крило Sony, ймовірно для розробки нового шутеру

Материалы по теме

The International остаточно захопили російські БК. Визначилися всі учасники TI 2024

Визначилися всі учасники The International 2024. Нажаль Україна буде представлена на турнірі тільки перебіжчиками, які виступають за чисельні російські команди, а домінувати за кількістю, як і в попередній рік, будуть росіяни.

Гравець у Football Manager став аналітиком футбольного клубу з Національної ліги Британії і допоміг команді досягти найкращих за останні 132 роки результатів

XBox створили одну з найкрутіших колаборацій в історії кіберспорту. До 20-ї річниці гри Football Manager в XBox провели конкурс, через який кожен віртуальний футбольний аналітик мав можливість стати справжнім професійним аналітиком футбольного клубу Bromley FC, який грає в національній футбольній лізі Британії. 

Riot додали в LoL чемпіона з аутизмом. Аврора дружить з духами і має привернути увагу до такого явища, як аутизм

0

Вперше в історії League of Legends Riot Games додає в гру нового чемпіона з аутизмом, звуть чемпіона Аврора. Аврора — це маг, за якого можна грати як на верхній, так і на середній лініях і вона має унікальний набір здібностей, який дозволяє їй танцювати та стрибати по полю бою, одночасно завдаючи серйозної шкоди за допомогою навичок,

Українські клуби заробили за пів року майже мільйон доларів. Шосту частину цієї суми виграли клуби, які ніколи не грали на ТІР-1 турнірах

Канал Вісті CS2 підрахував, скільки українські клуби заробили за перший сезон 2024 року. Вражають навіть не цифри, а прогрес українського Counter-Strike.