Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Winstrike Team обыграли Syman Gaming со счетом 2:0 по картам и прошли в полуфинал ESL One: Road to Rio ДЛЯ СНГ. Syman сыграют с Nemiga Gaming в матче за пятое место.

Winstrike предстоит встреча с Hard Legion в полуфинале ESL One: Road to Rio. Победитель пройдет в гранд-финале, где сразится с лучшим пары Team Spirit/Virtus.pro. Встреча запланирована на 16 мая, 17:30 по киевскому времени.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: CR4ZY, Espada и Nemiga приглашены на WINNERS League — Season 4

Промежуточные итоги плей-офф:

ESL One: Road to Rio для СНГ проходит в период с 30 апреля по 17 мая в онлайне. 12 команд сражаются за общий призовой фонд в размере $50,000, а также рейтинговые очки для попадания на мейджор ESL One Rio 2020. Следить за ходом матчей можно в нашем репортаже.

Материалы по теме

«Все зроблено на франшизах та грошах», — Сергій lmbt Біжанов поділився своїм баченням проблем у CS:GO

0

Тренер українського клубу Monte Сергій lmbt Біжанов прокоментував своє ставлення до того, як влаштовано сучасну сцену CS:GO. Коментар спеціаліста з’явився в контексті програшу його команди у фіналі турніру CCT North Europe Series.

CS:GO встановив черговий вражаючий рекорд за кількістю гравців в Steam

0

Вперше в історії пікова кількість користувачів CS:GO перевищила позначку в 1 мільйон 400 тисяч гравців. На фоні чуток про вихід гри на Source 2 інтерес до командного шутера постійно зростає, за останній місяць CS вже сім разів бив рекорди онлайну.

В CS:GO відбувається щось незрозуміле, протягом місяця гра декілька разів побила рекорд піку гравців онлайн

0

Попри те, що в CS:GO зараз не відбувається нічого особливого, не вийшла нова операція чи патч, немає Мейджору, відсутня епідемія ковіду та інше, ледь не кожного дня гра, якій більш як 10 років, б’є нові рекорди онлайну. Саме зараз в гру грає понад 1 мільйон 354 тисячі гравців — новий черговий рекорд, який забезпечує грі

Київ посів сьоме місце за кількістю великих турнірів в історії CS:GO. Останній такий турнір був аж у 2018 році

0

Українська столиця місто Київ посіла сьоме місце за кількістю великих турнірів, проведених за часи історії CS:GO. На першому місці опинилося польське Місто Катовіце, де відбулося аж 9 великих турнірів ESL.