Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишня дружина Бумича дала велике інтерв’ю, як відповідь на інтерв’ю чоловіка, яке він нещодавно дав відомому блогеру Райзу. Ми не будемо переказувати інтерв’ю, проте поділимося власними спостереженнями.

По перше на відміну від інтерв’ю Бумича Райзу, де відомий кіберспортсмен поливав брудом колишню дружину, у своєму інтерв’ю Анжеліка жодного поганого слова не сказала про чоловіка.

По друге склалося враження, що дівчина дійсно кохала Кирила, бо хоча вона вже розведена, а чоловік їй нічого не залишив, з усім тим в інтерв’ю вона жодним чином на це не скаржиться, а тільки весь час його вихваляє.

По третє, дівчина каже, що NAVI звільнили Кирилане після її постів в соцмережах, після того, як побачили якесь компрометуюче відео і це виглядає переконливо, до того ж це підтверджується датами, пости Ліки були зроблені набагато раніше і Кирила ніхто не звільняв. 

Вцілому склалося враження, що Анжеліка просто не дуже розумна та дуже наївна людина, яку психологічно знівечили токсичні стосунки та складне життя. Звісно у багатьох речах вона сама винувата, проте це не знімає жодної вини з другої сторони. 

Дивіться інтерв’ю

Дивіться також інтерв’ю Бумича з Райзом, та вирішуйте, кому вірити більше та хто у вас викликає симпатію у цій брудній справі.  

Материалы по теме

G2 звільнили двох гравців, за чутками на заміну капітаном візьмуть Бумича

Після останніх невдач, які сміливо можна назвати провалами, з команди G2 звільнено двох гравців. Під роздачу потрапили JACKZ та Aleksib, яким дозволено розглядати пропозиції інших клубів.

Сповідь Кирила BoombI4 Михайлова блогеру Райзу ставить фінальну крапку у професійній кар’єрі гравця і ось чому

Найпопулярніший російський блогер CS:GO Райз опублікував інтерв’ю з одіозним колишнім капітаном NAVI Кирилом BoombI4 Михайловим. За добу інтерв’ю зібрало понад мільйон переглядів.

Дружина BoombI4 повідомила, що Кирила звільнили з команди не через неї, а тому, що керівництво клубу застукало його у стані наркотичного сп’яніння

Дружина колишнього капітана NAVI Кирила BoombI4 Михайлова зробила заяву про те, що насправді її чоловіка звільнили не через неї, а тому, що керівництво команди застукало гравця у стані наркотичного сп’яніння. З огляду на те, що чорно-жовті не звільняють, а тільки наймають росіян в склади клубу, таке звинувачення може навіть викликати довіру.