Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Зі студії Weplay пішов Ігор sl4m Сопов – дійсно легендарний коментатор CS:GO, справжній старожил, один з засновників школи коментування кіберспорту російською мовою. Майже всю свою кар’єру Сопов мешкав у Києві, де розпочинав коментувати в студії Starladder. В останні роки відомий коментатор працював в студії Weplay, проте від початку війни фактично залишився без студійної роботи, бо ж Weplay припинили трансляції російською мовою.

Протягом останнього року sl4m коментував ряд турнірів, права на трансляції яких належали Weplay, на власному каналі, проте стало зрозумілим, що російськомовний коментатор студії тепер не потрібен. 

Офіційний коментар Weplay

З тяжким серцем маємо повідомити, що компанія WePlay Esports та Ігор Сопов припиняють співпрацю за згодою сторін.

Офіційно Ігор приєднався до команди талантів WePlay Esports у січні 2022 року. За понад рік роботи Ігор працював над рядом трансляцій для таких турнірів як BLAST Premier 2022, WePlay Academy League, а також PGL Major Stockholm 2021, BLAST Premier: Fall Final 2021 у складі команд талантів. Рішення про припинення співробітництва було ухвалено через закінчення терміну дії договору, за згодою обох сторін.

Трохи мемів про Сопова від Weplay.

Хоча Сопов в очах частини українців є досить спірною особою через деякі свої коментарі на трансляціях Starladder, проте він як ніхто інший серед росіян проявив правильну проукраїнську позицію після початку великої війни. Сподіваємося талант зможе знайти гідну роботу не в російських студіях, підконтрольних російським олігархам. 

Читайте також: IHC змінили клуб, перейшовши в The Mongolz, команду, яка відома з 2015 року

Материалы по теме

Студія WePlay проведе трансляцію ком’юніті касту Global Esports Tour Rio 2024. Працюватимуть справжні ленегди!

Студія WePlay після тривалої перерви повернеться до трансляцій кіберспорту, принаймні на один турнір Global Esports Tour Rio 2024. WePlay проведе трансляцію ком’юніті касту Олександра Петрика, яка буде проходити на його каналах на Youtube і Twitch.

WePlay звільнили трійку легендарних коментаторів yXo, strike і Enkanis, остаточно залишивши кіберспорт України

Через понад рік після закриття своєї всесвітньо відомої ліги для молодіжних складів WePlay Academy League студія WePlay повідомила про звільнення золотої трійки своїх коментаторів yXo, strike і Enkanis.

WePlay зафільмували епічний виступ Тіни Кароль до Дня Незалежності України

0

Українська студія WePlay поздоровила всіх українців з Днем Незалежності і поділилася відео, в зйомках якого приймала участь на двох континентах.