Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Blizzard Entertainment анонсувала стрім, повністю присвячений мобільній версії Diablo, а саме Diablo Immortal. Трансляція почнеться о 13:30 у понеділок, 25 квітня. Склад та зміст трансляції офіційно не розголошуються, проте інсайдер Джейсон Шрайєр упевнений, що серед іншого буде оголошено дату виходу Diablo Immortal.

Захід транслюватиметься на YouTube. Очікується, що Activision Blizzard також повідомить свої фінансові результати за перший квартал 2022 року.

Материалы по теме

Blizzard представили нового героя в Overwatch 2. Гра вийде вже 4 жовтня

0

Повідомляється, що Blizzard Entertainment на  Tokyo Game Show 2022 представили нового героя підтримки в Overwatch 2. 

Diablo Immortal заробила 100 мільйонів лише за два місяці, та зайняла друге місце по швидкості заробляння грошей серед ігор

Diablo Immortal заробила 100 мільйонів доларів за два місяці з моменту виходу гри та зайняла друге місце по швидкості заробляння грошей серед ігор.

Diablo Immortal заробляє для Blizzard майже 2 мільйони доларів на добу. Гра стала найяскравішим прикладом лудоманії у мобільних іграх

Згідно зі звітом Blizzard нова гра Diablo Immortal лише за місяць з моменту запуску заробила для компанії 49 мільйонів доларів США. Дана сума не враховує комісії цифрових майданчиків та податки, з їх врахуванням цифра була б ще більш вражаючою.

Diablo Immortal за два тижні зібрала 8,5 мільйонів скачувань та 24 мільйони доларів прибутку. Левова частка припадає на ринок США

Рольова гра-екшн Diablo Immortal зуміла зібрати колосальні 24 мільйони доларів з понад 8,5 мільйонів завантажень з моменту її запуску по всьому світу і це при тому, що запуск гри у Китаї все ще відкладається.