Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ігри Blizzard Entertainment можуть зникнути в Китаї з 2023 року. До цього основні ігри Бліззард в Китаї виходили лише завдяки ліцензійним угодам із NetEase, укладеним аж у далекому 2008 році, але термін дії цих угод закінчується, а перемовини про їх продовження провалилися. 

Ліцензійні угоди Blizzard із NetEase закінчуються 23 січня 2023 року, а це означає, обслуговування ліцензій для World of Warcraft, Overwatch 2 та Hearthstone, закінчаться того ж дня. 

Через це найближчими днями Blizzard призупинить всі нові продажі в Китаї та розповість про свої наступні кроки. 

Президент Blizzard Entertainment Майк Ібарра сказав у заяві:

Ми надзвичайно вдячні за пристрасть, яку демонструє наша китайська спільнота протягом майже 20 років, коли ми публікуємо наші ігри в Китаї через NetEase та інших партнерів. Їхній ентузіазм і креативність надихають нас, і ми шукаємо альтернативи, щоб повернути наші ігри гравцям у майбутньому.

Згідно з фінансовим звітом компанії за третій квартал, ігри Blizzard настільки популярні в Китаї, що угода з NetEase дає близько 3% чистих доходів ActivisionBlizzard. Якщо Blizzard хоче продовжувати продавати свої ігри в Китаї, їй доведеться знайти інших партнерів для отримання ліцензії.

Tencent є найбільш очікуваним вибором, проте найбільший китайський видавець вже працює з конкурентом Blizzard компанією Riot Games, а це може викликати конфлікт інтересів. 

Читайте також: Рейтинг пісень-гімнів Чемпіонатів Світу WORLDS з League of Legends від найгіршої до найкращої

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.

Heroic стали чемпіонами BLAST Premier Fall Final 2022. Результати та підсумки турніру в Копенгагені

Перемогою Heroic завершився BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені. На переповненому стадіоні Royal Arena Heroic та FaZe влаштували битву, гідну фіналу Мейджора, а фанати створили атмосферу не гірше ніж у Ріо.