Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Річард Льюіс звинуватив 27 відомих тренерів в використанні тренерського багу. За його словами він на власні очі бачив докази, але багато іменитих тренерів так і залишаються непокараними.

«Я на власні очі бачив непублічні записи, де чітко видно, як імениті тренери використовують цей баг. Це говорить про те, що є безліч тренерів, які не покарані за подібне. Не знаю, чому так сталося. Може, баг був інший, або ESIC не приділила цьому уваги, не знайшовши доказів. Я не мав цього говорити, але скажу. Є список із 27 осіб, не покараних за використання тренерського багу«.

Материалы по теме

ESL створить альтернативну систему турнірів з Dota 2 з мільйонними призовими фондами

0

Журналіст Річард Льюїс повідомив, що ESL планує створити власну екосистему турнірів з Dota 2, яка буде доповнювати сезони DPC від Valve. Турніри будуть проходити в проміжках між сезонами DPC і Мейджорами, призові фонди буде збільшено, а перлиною стане включений до серії турнір Riyadh Masters, який було вперше проведено минулого року в Саудівській Аравії в рамках

CS:GO перейде на новий рушій Source 2 і змінить назву на Counter-Strike 2

Відомий кіберспортивний журналіст Річард Льюїс розповів, що CS:GO перейде на рушій Source 2 вже найближчим часом. Журналіст написав статтю в якій виклав чимало інформації, яку отримав з неназваного джерела, наближеного до розробки нового рушія.

Річард Льюїс розкритикував сучасну сцену CS:GO, а Hooxy назвав, можливо, найгіршим гравцем ТІР-1 сцени в історії

0

Скандальний журналіст року Річард Льюїс випустив велике відео, де жорстко пройшовся по сцені CS:GO і деяким її представникам. Як завжди Льюїс видавай хайпові перли, ось деякі з них.

Річард Льюїс написав провокативну статтю про росіян в кіберспорті. Розповідаємо, чому українцям потрібно почати з себе, перед тим, як критикувати журналіста

Відомий кіберспортивний журналіст Річард Льюїс випустив чергову провокаційну статтю, яка містить багато суперечливих відомостей і дуже образила багатьох українців. В статті здебільшого відчувається співчуття автора до росіян, які потерпають від санкцій в кіберспорті.