Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У Лондоні завершився весняний Мейджор у грі Rocket League. Хоча ця гра і не надто популярна в Україні, проте нашим читачам може бути цікавим, що і по цій грі проходять великі турніри в яких беруть участь відомі у всьому світі кіберспортивні клуби.

На Мейджорі розігрувався призовий фонд у розмірі 300 тисяч доларів. В грі беруть участь команди у складі трьох граваців. Українська команда NAVI також має іноземний склад по Rocket League, проте вона не змогла пройти на турнір і зазнала дизбанду. 

Склад учасників Мейджора 

Результати турніру

Читайте також про те, що Ceh9 збирає гроші на бойовий дрон для ЗСУ. 

Материалы по теме

Результати Чемпіонату Світу з Rocket League. Команди розіграли понад 2 мільйони доларів та зібрали повний стадіон уболівальників

В американському місті Форт-Уэрт відбувся Чемпіонат Світу з гри Rocket League. Чемпіонат зібрав понад 13 тисяч глядачів на арені, які спостерігали, як 24 команди розіграли понад 2 мільйони доларів США. 

Как я влюбился в Rocket League и оказался в эфире Maincast: небольшая история от журналиста GameInside.ua

В прошедшее воскресенье, 12 декабря, закончился Rocket League Championship Series 2021-22 — Fall Split Major с призовым фондом в размере $300,000. Мне посчастливилось поработать на этом турнире в качестве аналитика на известной студии Maincast. Это очень много для меня значит, поэтому я и решил поделиться впечатлениями в своем блоге. Именно для этого они и нужны

Определились победители WePlay Esports Invitational по Rocket League

Стали известны чемпионы турнира WePlay Esports Invitational по Rocket League. Ими стала французская организация Karmine Corp и команда Envy.