Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В это воскресенье, в харьковской Z-Arena Данил ‘Zeus’ Тесленко и Егор Маркелов раздавали автографы. Нашему репортеру удалось заглянуть «на огонёк», чтобы сделать пару фотографий.

Стоит заметить, что людей собралось в эпоху карантина немало. По словам организаторов, в клубе собралось около 100-150 человек. Прежде, чем начать мероприятие, всех поклонников обязали одеть маски, избегать рукопожатий и обниманий с легендами. Видео снизу демонстрирует промежуток времени, когда люди только формировали очередь, позже она стала более ранжированой.

На ивент Зевс пришел со своей дочкой, Кристиной, которая мужественно выседела все автограф сессию. Та, между прочим, не продлилась и часа. Тем не менее, каждый, кто посетил мероприятие, ушел довольным.

Забавно то, что именно люди просили подписывать. Для кого-то кеды, а для кого-то — пиво!

Материалы по теме

Gambit Esports розпустив склад з VALORANT та остаточно припинив діяльність. Коротко розповідаємо історію колись топового клубу Росії

Колись другий за розміром в Росії клуб Gambit Esports офіційно припинив своє існування. Головна сторінка сайту клубу видає помилку, а останній склад команди з VALORANT сьогодні було розпущено.

«Цивілізовані люди не хочуть війни, тим більше у Європі. Ті, хто показують Z, вони підтримують війну», — ZEUS прокоментував Z-свастику на стікерах російських гравців

Данило ZEUS Тесленко прокоментував своє ставлення до російських гравців, які зобразили Z-свастику на своїх стікерах до Мейджора. На думку легендарного гравця для того, щоб скандал улігся гравці мають пояснити свою позицію та сказати, що сталася помилка, інакше це буде сприйнято як відкрита підтримка війни.

«Я на все це дивлюся, і в мене таке відчуття, що ми з різних світів» — Zeus прокоментував ідіотскі вчинки капітана NAVI

0

Дістаємо попкорн, під’їхала чергова серія ні, не Чорнобаївки, а «Бумича та його дружини«. На цей раз без перебільшення «одіозний» капітан NAVI заявив:

«Якщо буде ось так, як зараз, то це вже буде не та NAVI, у  яку я вкладав частинку себе», — ZEUS висловився про NAVI

Данило ZEUS Тесленко розповів про реакцію росіян на своє звернення до них в інстаграм, а також зізнався, що тривалий час помилявся щодо Росії.