Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Портал Dexerto повідомив, що саудівська організація Team Falcons підписала найзірковішого тренера сучасності Денні zonic Соренсена. 

Фахівець по праву може вважатися найтитулованішим тренером в історії CS, бо він зміг привести Astralis до чотирьох титулів чемпіонів Мейджорів, а потім зміг ще раз виграти Мейджор вже за організацію Vitality. 

За інформацією Dexerto, данець очолить команду, яка посідає лише 55 місце у світовому рейтингу і не вигравала жодного значного турніру вже з 1 листопада. 

Разом з Зоніком до саудитів перейде і Ларс Робл – менеджер, який разом з Соренсеним привів Astralis до величі, а потім перейшов з ним в тандемі у Vitality і зробив те саме. 

Причини переходу є середньострокові та довгострокові“, — пояснив Зонік у розмові з Дексерто. “Я вважаю, що проект Falcons дійсно привабливий“.

Якщо дивитися в короткостроковій перспективі, то зараз я є частиною найкращої команди світу, тієї, яка, швидше за все, буде фаворитом наступного Мейджора. Але в проекті Falcons були деякі речі, які з точки зору майбутнього мають великий сенс“.

Чому б не спробувати кинути собі виклик ще раз, перейшовши до команди, яка почне з самих низів і спробувати зробити її однією з найкращих у світі? Моя кінцева мета — спробувати виграти Мейджор у всіх трьох іграх, 1.6 як гравець, потім у CS:GO та CS2 як тренер“.

Відомо, що Zonic не буде з Vitality на IEM Sidney. Ймовірно там його замінить помічний Матьє MaT Лебер і дехто прогнозує, що саме він і стане новим головним тренером Vitality. 

Материалы по теме

Team Falcons стали переможцями ESL One Birmingham 2024

0

Впевненою перемогою Team Falcons завершився ESL One Birmingham 2024. У фіналі міжнародний склад не мав жодних проблем проти росіян BetBoom і переміг з сухим рахунком 3-0.

dupreeh воз’єднався з Zonic і Magisk, підписавши контракт з Falcons

0

П’ятиразовий чемпіон Мейджорів Пітер dupreeh Расмуссен приєднався до Team Falcons. Таким чином найтитулованіший на планеті каесер возз’єднався зі своїми товаришами Zonic і Magisk, з якими виграв кілька титулів за Astralis і Мейджор в Парижі в складі Vitality.

Falcons стали переможцями DreamLeague Season 22. Всі результати турніру

0

Тотальним домінуванням Falcons завершився 22-й сезон DreamLeague. Найпрестижніша ліга з Dota 2 проходила онлайн і 16 команд розіграли 1 мільйон доларів США.

s1mple провалив повернення на професійну сцену! Falcons програли ноунеймам і вилетіли з BLAST

Ніхто не знає суми, за яку Falcons орендували s1mple у NAVI, але цю угоду можна сміливо назвати однією з найпровальніших угод року.