Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Шановні читачі, перепрошуємо за недоступність сайту останніми днями. Це пов’язано з потужними хакерськими атаками, подібних до яких ми не зустрічали за 20 років існування проекту.

Атаки почалися відразу після публікації статті «Чужий серед чужих, чужий серед своїх. NAVI зробили фатальну помилку, яка коштуватиме їм як російської аудиторії, так і поваги Українського суспільства». З того часу наш сайт працює лише періодично, коли нам вдається підсилити захист, до моменту поки супротивник знаходить новий спосіб покласти ресурс.

Зараз вся Україна бореться з могутнім ворогом, який не тільки вбиває наших співвітчизників, а й душить свободу думки та слова у власній країні. Так само свободу слова в кіберспорті намагаються задушити в Україні, але цього не вийде, ми впевнені, що Україна переможе у війні, а ми переможемо у битві за право висловлювати власну думку. 

Так, сили та ресурси не рівні, але перемагає той, на чиїй стороні правда і воля. Впевнені, що з нашою перемогою переродиться й український кіберспорт. Він має стати справжнім українським спортом, у якому немає місця громадянам країни, яка відбирає у нас території, руйнує батьківщину та забирає найцінніше — життя наших громадян.

В цей час немає жодного виправдання співпраці з росіянами, які публічно не засудили Путіна та війну Росії проти України. Немає жодного виправдання братерству з росіянами, виплати їм зарплатні, зйомки з ними розважальних відео, допоки гинуть українські діти.

Немає жодного виправдання заграванню з російською аудиторією одними українцями, допоки інші, в тому числі люди з кіберспорту, віддають свої життя на фронтах заради нашого спільного майбутнього.

Якщо ви любите наш сайт та згодні з нашою позицією,  тоді ви можете допомогти. Розповсюджуйте правду, використовуйте хештеги, разом ми переможемо. Слава Україні!

#savegameinside #deoccupationnavi

Головний редактор та власник Gameinside, Геннадій Веселков

Материалы по теме

NAVI виграли другу зустріч в головній європейській лізі VALORANT — Champions Tour 2023: EMEA League

0

NAVI обіграли команду Giants Gaming у другому матчі Champions Tour 2023: EMEA League. Таким чином чорно-жовті крокують далі з рахунком 1-1 по матчах. Попереду у команди ще 7 зустрічей в груповій стадії.

NAVI всуху програли в першому матчі Champions Tour 2023: EMEA League

0

NAVI всуху програли в дебютному матчі європейської франшизної ліги Champions Tour 2023: EMEA League. Чорно-жовті були розгромлені на власному піку Ascent з рахунком 7-13. На піку суперників команди дійшли до додаткових раундів, проте клуб KOI зміг дотиснути народжених перемагати, зафіксувавши на табло рахунок 20-18.

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.