Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Шановні читачі, перепрошуємо за недоступність сайту останніми днями. Це пов’язано з потужними хакерськими атаками, подібних до яких ми не зустрічали за 20 років існування проекту.

Атаки почалися відразу після публікації статті «Чужий серед чужих, чужий серед своїх. NAVI зробили фатальну помилку, яка коштуватиме їм як російської аудиторії, так і поваги Українського суспільства». З того часу наш сайт працює лише періодично, коли нам вдається підсилити захист, до моменту поки супротивник знаходить новий спосіб покласти ресурс.

Зараз вся Україна бореться з могутнім ворогом, який не тільки вбиває наших співвітчизників, а й душить свободу думки та слова у власній країні. Так само свободу слова в кіберспорті намагаються задушити в Україні, але цього не вийде, ми впевнені, що Україна переможе у війні, а ми переможемо у битві за право висловлювати власну думку. 

Так, сили та ресурси не рівні, але перемагає той, на чиїй стороні правда і воля. Впевнені, що з нашою перемогою переродиться й український кіберспорт. Він має стати справжнім українським спортом, у якому немає місця громадянам країни, яка відбирає у нас території, руйнує батьківщину та забирає найцінніше — життя наших громадян.

В цей час немає жодного виправдання співпраці з росіянами, які публічно не засудили Путіна та війну Росії проти України. Немає жодного виправдання братерству з росіянами, виплати їм зарплатні, зйомки з ними розважальних відео, допоки гинуть українські діти.

Немає жодного виправдання заграванню з російською аудиторією одними українцями, допоки інші, в тому числі люди з кіберспорту, віддають свої життя на фронтах заради нашого спільного майбутнього.

Якщо ви любите наш сайт та згодні з нашою позицією,  тоді ви можете допомогти. Розповсюджуйте правду, використовуйте хештеги, разом ми переможемо. Слава Україні!

#savegameinside #deoccupationnavi

Головний редактор та власник Gameinside, Геннадій Веселков

Материалы по теме

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.

Українська кіберспортивна академія The Champions відновила свою роботу

Відновили свою роботу наші друзі українська кіберспортивна академія The Champions. Це єдина в Україні академія кіберспорту з професійним підходом, де організацією та навчанням займаються справжні професіонали.