Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Шановні читачі, перепрошуємо за недоступність сайту останніми днями. Це пов’язано з потужними хакерськими атаками, подібних до яких ми не зустрічали за 20 років існування проекту.

Атаки почалися відразу після публікації статті “Чужий серед чужих, чужий серед своїх. NAVI зробили фатальну помилку, яка коштуватиме їм як російської аудиторії, так і поваги Українського суспільства”. З того часу наш сайт працює лише періодично, коли нам вдається підсилити захист, до моменту поки супротивник знаходить новий спосіб покласти ресурс.

Зараз вся Україна бореться з могутнім ворогом, який не тільки вбиває наших співвітчизників, а й душить свободу думки та слова у власній країні. Так само свободу слова в кіберспорті намагаються задушити в Україні, але цього не вийде, ми впевнені, що Україна переможе у війні, а ми переможемо у битві за право висловлювати власну думку. 

Так, сили та ресурси не рівні, але перемагає той, на чиїй стороні правда і воля. Впевнені, що з нашою перемогою переродиться й український кіберспорт. Він має стати справжнім українським спортом, у якому немає місця громадянам країни, яка відбирає у нас території, руйнує батьківщину та забирає найцінніше – життя наших громадян.

В цей час немає жодного виправдання співпраці з росіянами, які публічно не засудили Путіна та війну Росії проти України. Немає жодного виправдання братерству з росіянами, виплати їм зарплатні, зйомки з ними розважальних відео, допоки гинуть українські діти.

Немає жодного виправдання заграванню з російською аудиторією одними українцями, допоки інші, в тому числі люди з кіберспорту, віддають свої життя на фронтах заради нашого спільного майбутнього.

Якщо ви любите наш сайт та згодні з нашою позицією,  тоді ви можете допомогти. Розповсюджуйте правду, використовуйте хештеги, разом ми переможемо. Слава Україні!

#savegameinside #deoccupationnavi

Головний редактор та власник Gameinside, Геннадій Веселков

Материалы по теме

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.

NAVI підписали склад з Teamfight Tactics. Все заради клубного заліку на Esports World Cup

NAVI відкрили ще один склад, цього разу автобатлера Teamfight Tactics. До нього увійшли чотири південнокорейські гравці, які раніше виступали під тегом Dark Horse.