Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бывший киберспортсмен, а ныне аналитик англоязычной студии Метью Maniac Кикерес поделился своим мнением об индивидуальном уровне игры Александра s1mple Костылева на IEM Cologne 2021.

s1mple набил ошеломляющий рейтинг во время этого IEM Cologne — 1.52. Последний раз, когда у него были такие цифры на ЛАН`е — DreamHack Masters Marseille 2018. Уровень соревновательности в CS:GO становиться все выше з годами. Это не единичный перформанс, это свидетельство его эволюции.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Каким должен стать Counter-Strike будущего? 10 изменений, в которых нуждается CS:GO, чтобы выйти на новый уровень

Сейчас команда Александра s1mple Костылева, Natus Vincere, идет с лучшим командным рейтингом на IEM Cologne 2021 — 1.21. Следующий матч NAVI на турнире состоится 17 июля. В полуфинале украинская команда встретиться против победителя матча Gambit/FaZe. IEM Cologne 2021, последний турнир в сезоне, проходит с 8 по 18 июля. Общий призовой фонд чемпионата составляет один миллион долларов.

Материалы по теме

Найдорожчий підкат в кіберспорті! s1mple задонатив стрімерці близоко 80 тисяч доларів

Олександр s1mple Костилєв пожертвував на трансляції симпатичній стрімерці велику суму грошей. Як повідомляють деякі джерела, сума пожертви склала близько 80 тисяч доларів США. З контексту запису стріма стає зрозумілим, що зірка CS:GO слідкував за трансляціями дівчини на Twitch близько тижня.

Олександр s1mple Костилєв вперше в історії пропустить офіційний турнір, його замінить гравець з NAVI Junior

Олександр s1mple Костилєв пропустить перший турнір другої половини сезону. Повідомляється, що гравця замінить лідер академічного складу NAVI Данило headtr1ck. Він вже прибув на буткемп команди, та зіграє за NAVI на BLAST Premier Fall Groups 2022.

Андрій B1ad3 Городенський дав інтерв’ю, де розповів про гру sdy та повідомив, що гравець залишиться в NAVI принаймні до кінця наступного Мейджора

Головний тренер Natus Vincere Андрій B1ad3 Городенський дав інтерв’ю на командному каналі на youtube. Тренер розповів про відчуття у фіналі Мейджора, про те, що NAVI зараз можуть вигравати з будь-яким п’ятим гравцем, та про те, що sdy залишиться в команді на випробувальному терміні принаймні до закінчення найближчого мейджора.

ВІДЕО! Добірка найкращих фрагів Олександра s1mple Костилєва з IEM Cologne 2022

HLTV.org опублікували відео найкращих моментів Олександра s1mple Костилєва з IEM Cologne 2022. Завдяки феноменальній грі лідер клубу NAVI втретє отримав нагороду MVP турнірів у Кельні, та встановив цим неперевершений рекорд.